Esra Erol’da Nevruz Hanım Kovuldu mu?

Esra Erol’da Nevruz Hanım Kovuldu mu?

Esra Erol’da programını takip edenler uzun süredir Nevruz hanımı göremiyorlar. Peki Nevruz hanımın programda artık yer almamasının sebebi nedir?

40 kişiyi aşkın talibini geri çeviren ve tartışma konusu olan Nevruz hanımın programdan çıkartıldığı açıklandı. İlginç konuşma tarzı ve kendisine has hareketleri ile programın favori isimleri arasında yer alan Nevruz, artık Esra Erol’da programında yer almayacak.

Esra Erol’da programının sempatik sunucusu Esra Erol’a gelen sorular bugün yanıt buldu ve Esra Erol canlı yayınında Nevruz hanım ile ilgili açıklama yaptı. Esra Erol, Nevruz hanım hakkında, ‘Programımızda uzun bir süredir konuk ettiğimiz gelin adayımız Nevruz hanım artık bizlerle olmayacak.’ şeklinde konuştu.

Tarkan için Ağlamıştı

Şarkıcı Tarkan’a büyük bir hayranlık duyan Nevruz hanım, ünlü şarkıcının yeni albümü ‘Ahde Vefa’ albümünü kendisine gelen bir talibin hediye olarak getirmesi üzerine canlı yayında hüngür hüngür ağlamıştı.

Hediyeyi Esra Erol’un elinden almaya kalkan Nevruz hanım canlı yayında dakikalarca ağlamıştı. Sosyal medyada paylaşım rekorları kıran bu sahne Nevruz hanımın Tarkan hayranlığını ve ilginç kişiliğini milyonların öğrenmesine sebep olmuştu.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz