Kara Sevda Yeni Bölümünde Sürpriz Gelişme!

Kara Sevda Yeni Bölümünde Sürpriz Gelişme!

Yönetmen koltuğunda Hilal Saral’ın yer aldığı, başrollerinde ise Burak Özçivit, Neslihan Atagül ve Kaan Urgancıoğlu’nun yer aldığı Kara Sevda dizisi 23 Mart Çarşamba akşamı saat 20:00’da Star TV ekranlarında yayınlanacak. Heyecan ve romantizm dolu olan sahneleri ile sosyal medyanın en popüler dizileri arasında yer almayı başaran Kara Sevda’nın 23. bölüm fragmanın sürpriz gelişmeler ortaya çıktı.

Emir’in Kemal’den öğreneceği yeni olaylar kendisinin acı dolu geçmişi ile yüzleşmesine yol açar. Galip ile aralarında büyük bir kopma noktası meydana gelen Emir’in gerçekleri bir türlü inkar edememesi başının belaya bulaşmasına sebep olacaktır. Emir diğer yandan Galip’in ondan sakladığı diğer gerçekleri de bulabilmek için harekete geçer. Kardeşinin kim olduğunu öğrenmek isteyen Emir’in aklına ilk olarak Tufan’ın ismi gelir. Emir artık geçmişine dair tüm kanıtları yakalamak amacındadır.

Kemal’in ise Emir’in önüne bıraktığı bombanın etkileri büyük ses getirecektir. Kemal’in kardeşinin kim olduğu ile ilgili tartışma içerisinde yer alması aynı zamanda Kemal’in de karanlık duygular ile baş başa kalmasına yol açar. Nihan’ın adresine bırakılan gizemli paket ise Kemal ile Nihan’ın arasındaki tüm olayların akışını değiştirecektir.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz