Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Hesaplaşma Vakti

Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Hesaplaşma Vakti

Heyecan dolu bölümler ile yayınlanmaya devam eden Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin yeni bölümünde bu hafta büyük hesaplaşma yaşanacak. Başrollerinde Hülya Avşar, Beren Saat ve Ekin Koç’un yer aldığı dizinin yeni bölümü 24 Mart Perşembe akşamı saat 20:00’da Star TV’de yayınlanacak.

Kösem’e karşı saldırı düzenleyen Handan dizinin yeni bölümünde giderek köşeye sıkışmaya devam edecek. Handan gerçekleri Ahmed’e söyleyeceğini etrafındaki herkese bildirerek tehditler savurmaya devam ediyor. Tehditlere aldırış etmeyen kitle ise Handan’ın üzerine gitmeye devam ediyor.

Handan ve Derviş’in ortadaki tüm delilleri yok ettiklerini düşünmesi ancak önemli bir delili ortada unutmaları bütün dengeleri alt üst ediyor. Derviş’in ihaneti ile sarsılan Ahmed’i ise zor kararlar beklemeye başlıyor. Hükümdar olarak davranmak zorunda kalan Ahmed aynı zamanda babası gibi gördüğü kişileri bu ölümden kurtarmayı da düşünecek.

Kösem’in yaralı bir şekilde Hümaşah tarafından bulunması ise Ahmed’in tekrar başının belaya girmesine yol açar. Hümaşah, Kösem’i yerde kanlar içerisinde yatarken görünce soluğu doğrudan Ahmed’in yanında alır. Ahmed duydukları karşısında ufak bir şaşkınlık yaşadıktan sonra büyük bir korku ile Kösem’in gözlerini tekrar açmasını bekler.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz