Esra Erol’da Programında Gelin Adayı ve Annesine Umre Sözü

14 Ocak 2016
Esra Erol’da Programında Gelin Adayı ve Annesine Umre Sözü

Esra Erol ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programı ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Esra Erol’un diğer evlendirme programı sunucuları ile arasındaki en büyük farkı ise samimi mizacı oluyor. Yayınlanan son bölümünde uzun süredir Umre’ye gitmek istediğini söyleyen gelin adayına Esra Erol’dan şaşırtıcı bir tepki geldi.

Esra Erol, gelin adayına hiç düşünmeden Umre sözü verdi. Hafta içinin favori programları arasında yer alan ve büyük bir heyecan ile izlenen Esra Erol’da programında günün sorusu ise ‘Yeni yıl beklentileriniz nelerdir?’ sorusu oldu. Gelin adayları arasında yer alan Emine Hanım, ‘Yeni yıldan tek beklentim annem ile birlikte Umre ziyareti yapmak’ deyince Esra Erol’un cevabı gecikmedi.

Esra Erol Yeni Yıla Nerede Girdi?

Esra Erol gelin adayını ve annesini yeni yılda Umre’ye göndereceğini ve tüm ihtiyaçlarını kendisinin karşılayacağını söyledi. Gelin adayı ise bu cevap karşısında gözyaşlarına hakim olmayı başaramadı. Ekranların sevilen yüzü Esra Erol ise bu yılın ilk gecesinde kardeşleri ile birlikte Eyüp Sultan’da görüntülendi. Esra Erol yaptığı bu ziyareti Instagram hesabında paylaşarak herkesin yeni yılını kutladı.

Uzun süredir ekranlarda büyük başarılara imza atan Esra Erol’un gelin adayını ve annesini Umre’ye gönderme sözü vermesi ise herkes tarafından takdir edildi.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz