Esra Erol’da Yufkacı Müge Anlı’da Fırıncı! Seyirciler Olanları Hayretle İzledi: “Kardeşim” Dediği Adamın Kızını…

Aleyna

ATV

17 Haziran 2021

Esra Erol’da Yufkacı Müge Anlı’da Fırıncı! Seyirciler Olanları Hayretle İzledi: “Kardeşim” Dediği Adamın Kızını…

Müge Anlı’da bu hafta Zonguldak’ta kaybolan Sıla ve kaçırdığı iddia edilen Hakan Akyol canlı telefon bağlantısına katılınca olanlar oldu. İş arkadaşının kızı olan Sıla ile şu anda birlikte olan Hakan Akyol’un konuşmalarını Müge Anlı “yüzsüzlük ve arsızlık” olarak ifade etti.

Sıla’dan Haber Alındı Ama!

Zonguldak’ta 10 Haziran’dan bu yana kayıp olan 21 yaşındaki Sıla’dan haber var. Bir haftadır haber alınamayan Sıla’nın babasının iş arkadaşı Hakan Akyol’la birlikte olduğu ortaya çıktı. Hakan Akyol daha önce Mart ayında bir kez kaçırmış ancak aile Sıla’yı bulup geri almışlar. Bu olaydan sonra geçtiğimiz hafta Sıla Hakan Akyol tarafından bir kez daha kaçırılıyor. İkinci kaçırılmasının ardından bir haftadır kızlarından haber alamayan aile Müge Anlı’ya başvurarak Sıla’ya ulaşmaya çalıştılar.

İlk Kaçırma Olayını Affetmişler

İlk kaçırılma olayının ardından Hakan Akyol’un eşi çocukları için onu affederken Sıla’nın ailesi de olayı kapatmayı tercih etmişler. Ancak yenilenen bu olayın ardından hem eş Hatice Akyol Hakan Akyol’dan boşanmayı düşünüyor hem de Sıla’nın ailesi bu yaşadıklarının hesabını sormak istiyorlar.

Fırıncının Eşi de Konuştu

Bu esnada canlı telefon bağlantısına katılan Sıla hiç kimse tarafından alıkonulmadığını ve kaçırılmadığını söyledi. Kendi isteği ile gittiğini söyleyen Sıla telefonda ısrarla Hakan Akyol’un kendisini zorlamadığını anlattı. Sıla ile konuşan anne Hülya Arslanoğlu konuşurken zor anlar yaşadı. Hakan Akyol’un eşi Hatice Akyol ise “Sıla neden bunu yaptın? İki çocuğu var bunun, sen mutlu olacağını mı sanıyorsun? Asla olamayacaksın, bu çocuklarını terk eden seni de terk eder gider, sana bakamaz” diyerek Sıla’yı uyarmaya çalıştı.

Hiç mi Babalık Düşüncen Yok!

blank

Ardından telefonu alan Hakan Akyol ise eşi Hatice Akyol’a “Çocukları kullanma” deyince herkesten tepki aldı. Programa hukuki destek sunan Avukat Rahmi Özkan ise “Hiç mi babalık düşüncen, sorumluluğun yok. Her şeyin bir adabı bir üslubu var” diyerek tepki gösterdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz