Dizideki Düşmanını Unutmadı! Ufak Tefek Cinayetler’in Merve’si Aslıhan Gürbüz’den Gökçe Bahadır’a Şaşırtan Tepki

Aleyna

Haberler

17 Haziran 2021

Dizideki Düşmanını Unutmadı! Ufak Tefek Cinayetler’in Merve’si Aslıhan Gürbüz’den Gökçe Bahadır’a Şaşırtan Tepki

Bir dönemin fenomen dizisi “Ufak Tefek Cinayetler”, oyuncularının yıllar sonra buluşmasıyla tekrar gündeme gelmişti. Dizinin Merve’si Aslıhan Gürbüz’ün paylaşımı gösteriyor ki, onların görüşmesi kırk yılda bir olan bir şey değilmiş!

Ufak Tefek Cinayetler

2017-2018 yılları arasında iki sezon yayınlanan “Ufak Tefek Cinayetler”, televizyona yeni bir soluk getirdi ve çok sevildi. O dönem en çok izlenen projelerden biri olan dizi, korkunç bir olay nedeniyle çocukluk arkadaşlarıyla yolları ayrılan Oya’nın 20 yıl sonra mahallesine dönmesini anlatıyordu. Bir cinayet sahnesiyle açılan dizi, sezon boyunca kimin öldüğüne dair bir gizem yarattı ve karakterlerin birbirleriyle hesaplaşmasını anlattı. Ancak ikinci sezondaki senaryo krizi nedeniyle dizi erken final yapmak zorunda kaldı. Yine de, YouTube’da hala izlenme rekorları kırıyor ve çok seviliyor!

Geçtiğimiz haftalarda dizi tekrar gündeme geldi. Çünkü “Ufak Tefek Cinayetler”in başrol oyuncuları Gökçe Bahadır, Bade İşcil, Tülin Özen ve Duygu Sarışın kahvaltıda buluştu. Dizinin diğer başrol oyuncusu ve en fenomen karakteri Merve’yi oynayan Aslıhan Gürbüz bu buluşmada yoktu! Çünkü dizi biter bitmez Ayvalık’a taşındı ve iş için İstanbul’a gelmeye başladı. Belli ki, bu buluşma için de zamanı uymadı ve arkadaşlarını görüntülü aradığı anları paylaştı. Ama söylentiler aldı başını gitti! Aslıhan Gürbüz’ün kadronun istenmeyen kişisi olduğu söylendi.

Yıllar Geçse de Unutmadı

Aslıhan Gürbüz

Neyse ki, “Ufak Tefek Cinayetler” oyuncuları bu iddiaları ciddiye almadı. Konu hakkında bir paylaşım ya da tekrar buluşma görüntüleri de yoktu. Ama Aslıhan Gürbüz’ün son paylaşımından anladığımız kadarıyla onlar bağlarını hiç koparmadı. Belli ki, geçen günkü paylaşımları istisnai bir durum değildi. Birbirlerini her fırsatta arayıp sormaya ve anmaya devam ediyorlar!

Aslıhan Gürbüz Gökçe Bahadır story

Aslıhan Gürbüz, bir oyun oynarken dizideki rol arkadaşı Gökçe Bahadır’la ilgili soruya anında cevap verdi. Bunu da Instagram’da rol arkadaşını etiketleyerek paylaştı: “Anında bildiğim nadir sorulardansın.” Dizinin düşmanları gerçekte iki iyi dost olmayı çoktan başardı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz