Esra Erol’dan Hemşire Ömür Erez’in Katili İçin Sert Sözler: Güneş Yüzü Görmesin!

Aleyna

Haberler

21 Ocak 2022

Esra Erol’dan Hemşire Ömür Erez’in Katili İçin Sert Sözler: Güneş Yüzü Görmesin!

Ekranların ve sosyal medyanın önemli isimlerinden birisi olan Esra Erol, yine bir sağlık çalışanının öldürülmesine sert tepki gösterdi. Erol, katil hakkında ‘Güneş yüzü görmesin’ dedi.

Güneş Yüzü Görmesin

Dün Kartal 10 Numaralı Aile Sağlığı Merkezi’nde yaşanan yaşanan bir olay esnasında 33 yaşındaki Hemşire Ömür Erez, 39 yaşındaki Rahmi Uygun tarafından başından silahla vurularak öldürülmüştü. Aralarında yaşanan tartılmadan sonra yanında bulunan silahı ateşlemek suretiyle hemşire Ömür Erez’i başından vuran saldırgan olay yerinden kaçarken Hemşire Ömür Erez ise Kartal Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti. Ardından İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklamaya göre Rahmi Uygun’un kasten yaralama, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, tehdit, evrakta sahtecilik gibi 20 suç kaydının bulunduğu bildirildi. Yaşanan bu acı olay karşısında sesi kalmayan Esra Erol ise, kişisel Instagram hesabından yapmış olduğu açıklama ile olay karşısında ne kadar üzgün olduğunu dile getirdi. Erol paylaşımında; “Hemşire Ömür Erez’in hem de işinin başında, hepimize sağlık dağıtmaya çalışırken öldürülmesi karşısında isyan etmemek imkansız. Cani bir mahluk, bir anneyi çocuğunun hayatından aldı. Suçlu bir daha güneş yüzü görmesin” ifadelerini kullandı.

Oysa ki Tiyatro Keyfi Yapmışlardı

blank

Oysaki bu acı haber öncesinde Esra Erol kendisi gibi birçok ünlü isimler birlikte arkadaşları Yasemin Sakallıoğlu’nu yalnız bırakmamış ve Sakallıoğlu’nun gösterisine katılmışlardı. Sakallıoğlu’nun “Doğru Koca Nasıl Seçilir?” adlı gösterisi için Maximum Uniq Hall sahnesine gelen isimlerden bazıları arasında Burcu Biricik, Esra Erol, Merve Özbey, Kenan Koçak, Berkay Şahin, Özlem Ada Şahin, İbarhim Biyikaka, Nurdan Büyükak ve Selin Ciğerci yer alıyor. Gösterimin ardından Esra Erol ve Yasemin Sakallıoğlu’nun Instagram hesaplarında paylaşmış oldukları fotoğraf ise her iki ünlün hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

 


Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz