Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece’den Yine Kendi Karakterine Sataşma Var!

Aleyna

Haberler

21 Ocak 2022

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece’den Yine Kendi Karakterine Sataşma Var!

FOX TV’nin sevilen dizilerinden birisi olan Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece’den, rol aldığı karaktere yine sevimli bir sataşma var. Allı pullu, yaldızlı giyinmeye meraklı Yıldız için Eda Ece bakın yine ne söyledi…

Yıkılıyor!

Yasak Elma dizisinin Yıldız’ı Eda Ece’den Yıldız karakterine yine bir sataşma. Kendisi günlük hayatında her ne kadar sade bir giyim tarzı tercih ediyor olsa da Yıldız karakteri bir o kadar zıt bir imaja sahip diyebiliriz. Yaldızlı kumaşlar, abartılı renkler ve bol volanlı modeller Yıldız’ın üstünden düşmüyor. Eda Ece de yine bir set hazırlığında iken yukarıdaki fotoğraflarını paylaştı kişisel Instagram hesabından. Paylaşımının yanına da “Yıldız’ımın ceketleri yıkılıyor! Set hayatı, arkadaki reji şart!” mesajını iliştirmeyi unutmadı. Eda Ece, daha önce de kişisel Instagram hesabından sık sık dizideki rolü gereği yani Yıldız’ın hatırına kendi giyim tarzından fersah fersah uzak olduğunu ifade etmiş hatta kimi zaman bu durumun kendisini çok yorduğunu bile söylemişti.

Gerçi Ender de Altta Kalmaz

Gerçi Yıldız karakterinin şatafatından söz edip de Ender’in kıyafetlerinden söz etmemek de biraz haksızlık olur herhalde. Seksapel modeller, kırmızı rengin üstünlüğü ve bir de tarz bir giyim deyince tabii ki akıllara dizinin Ender karakteri yani Şevval Sam geliyor. Dolayısıyla dizi aslına bakarsanız adeta bir moda defilesi formatında ilerleyip gidiyor sezonlardır. Oyuncu kadrosunda Eda Ece ve Şevval Sam’ın yanı sıra Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz, Ece Dizdar ve Melisa Doğu gibi isimlerin de yer aldığı dizi entrikaları, göz kamaştırıcı kıyafetleri ve atraksiyonlu ilişkileri ile yıllardır bizimle olmaya devam ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz