Esra Erol’un Aldığı Reklam Ücreti Dudak Uçuklatıyor

admin

Haberler

26 Ocak 2016

Esra Erol’un Aldığı Reklam Ücreti Dudak Uçuklatıyor

Makarna firmasının reklam anlaşmasını imzalayan Esra Erol’un aldığı ücret ortaya çıkınca herkes şaşkına döndü. Makarna firması ile anlaşma için masaya oturan Esra Erol’un 3 milyon TL ücret talep ettiği ve firmanın bu ücreti kabul ettiği ortaya çıktı. Başarılı sunucunun aldığı bu reklam ücreti sosyal medya platformlarında hala gündemde duruyor.

45 Saniye, 3 Milyon Lira!

İdris Ali ile birlikte yer aldıkları OBA makarnasının reklam filmi için tam olarak 3 milyon lira alan Esra Erol’la Dünya Turu adlı reklam filmi yaklaşık olarak 45 saniye kadar sürüyor. Esra Erol’un bu makarna reklamı filmi ise sosyal medyada günlerdir gündemden düşmüyor. Oğlu İdris Ali ile birlikte OBA makarna reklamında yer alan Esra Erol’un aldığı para herkes tarafından tepki çekti.

Televizyon kanallarında yayınlanmaya başlanan reklam filmi ise izleyiciler tarafından beğenilmedi. 45 saniye kadar süren reklam filmi çoğu izleyici tarafından anlamsız ve keyifsiz görüldü. Esra Erol’un yayınlanan reklam filminde farklı ülkelerin kadınlarının geleneksel kıyafetlerini giymesi ise hoş bir ayrıntı olarak göze çarpıyor. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz