İnadına Aşk Yeni Bölümünde Şok Olay!

admin

FOX

26 Ocak 2016

İnadına Aşk Yeni Bölümünde Şok Olay!

Türkiye’nin ünlü ve başarılı yönetmenlerinden olan Osman Sınav’ın televizyon ekranlarındaki ilk romantik komedi dizisi olan İnadına Aşk dizisi 31. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yeni bölüm fragmanı yayınlanan dizi heyecan dolu bölümleri ile kaldığı yerden bu hafta yine sürpriz gelişmeler ve şok olaylar ile devam edecek.

Başrollerinde Açelya Topoğlu, Can Yaman, Nilay Duru ve Eren Vurdem’in yer aldığı İnadına Aşk dizisi Çarşamba akşamı saat 20:00’de Fox TV ekranlarında olacak. Güçlü oyuncu kadrosu ve sıra dışı senaryosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran İnadına Aşk’ın yeni bölüm fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sevgilisi ile arası iyi gitmeyen Defne, Yalın’ın evlilik teklifine cevap verme kararı alır. Polat için hayat artık bu dakikadan sonra durmak üzeredir. Defne istedikten sonra artık Yalın’ın eniştesi olması an meselesidir. Fakat Toprak bu durum hakkında aynı şeyleri düşünmemektedir. Yalın ile Defne’ye son derece kızgın olan Toprak bir takım planlar yapmak istemektedir.

Aras Teknoloji’nin ünlü patronu Yalın Aras’ın kız kaçırdığı haberleri Toprak tarafından basına sızdırılır. Bu haberden sonra evlilik olayları askıya alınan ikilinin önünde zorlu engeller olacaktır. Toprak bu ikilinin evlenmesine asla izin vermeyecektir. Toprak abisi olmadan nikahın yapılamayacağını söyler. Defne’nin aklı ise giderek karışmaktadır. Bir yandan ortaya çıkan kız kaçırma olayı, diğer yandan Toprak’ın sürekli önlerine koydukları engeller artık Defne’nin dayanamayacak noktaya gelmesine yol açmaktadır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz