Asla Vazgeçmem 35. Bölümünde Neler Olacak?

admin

Show TV

27 Ocak 2016

Asla Vazgeçmem 35. Bölümünde Neler Olacak?

Asla Vazgeçmem dizisinin 35. bölümünde heyecan dolu sahneler ekranlara geliyor. Show TV ekranlarında her hafta severek izlenen Asla Vazgeçmem’in yeni bölümü izleyenleri ekranlara kilitleyecek. Nur ile Kerem Sancaktar’ın evlilik olaylarının konu alınacağı yeni bölümde ilginç gelişmeler yaşanacak.

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Aysun Akyüz’ün yaptığı Asla Vazgeçmem dizisinin senaryosu Sırma Yanık ve Melis Civelek tarafından yazılıyor. Sıfır noktasından kendi adımları ile zirveye ulaşmaya çalışan asi ruhlu Yiğit Kozan ve aşka da inanmayan bu adama gönülden tutku ile bağlanmış iki kadın Asla Vazgeçmem dizisinde yer alıyor.

Masum aşıklar Yiğit, İclal ve Nur aşkları yüzünden sürekli yara alan ve hayata tutunmaya çalışan farklı karakterlerdir. Dizinin 35. bölümünde ise bu aşk üçgeninde işler iyice karışmaya başlar. İclal ve Nur arasında gidip gelen Yiğit artık bir karar alarak hayata daha sağlam adımlar atarak yaklaşmalıdır.

Asla Vazgeçmem dizisinin bir önceki bölümünde Yiğit’e kendisini daha güçlü bir şekilde gösterebilmek isteyen İclal, düşük şokuyla yüz yüze gelir. Düşükten Yiğit’in haberi olmadan önce onu nikah masasına oturtmak zorundadır. Elinde kalan tek yöntem ise Mert’i kullanarak Yiğit’in üzerindeki baskıyı arttırmaktır. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz