Oğuzhan Koç ile Yollarını Ayıran Demet Özdemir’e Ayrılık Yaramış: Kusursuz Fiziğiyle Instagram’ı Yaktı Geçti!

Aleyna

Haberler

17 Ocak 2022

Oğuzhan Koç ile Yollarını Ayıran Demet Özdemir’e Ayrılık Yaramış: Kusursuz Fiziğiyle Instagram’ı Yaktı Geçti!

Güzel oyuncu Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’tan ayrıldıktan sonra açıklama yapmamış olsa da karşılıklı unfollowlaşmalar ve fotoğrafların silinmesi ikilinin tüm bağlarının koptuğuna işaret ediyor! Ancak Demet Özdemir’in ayrılık acısı oldukça kısa sürdü. Bugün kusursuz fiziğiyle Instagram’da pozlar paylaşan güzel oyuncu, sosyal medya takipçilerinden tam not aldı.

Yollarını Ayırdılar!

Türkiye’nin sevilen oyuncuları arasında yer alan Demet Özdemir, geçtiğimiz yıldan beri kendisi gibi oyuncu olan Oğuzhan Koç ile aşk yaşıyordu. Birlikte 1 yılı deviren çiftimiz sık sık magazincilerle sohbet ediyor ve ilişkilerini gizlemeden yaşıyordu ancak geçtiğimiz günlerde çiftimiz bir anda yollarını ayırdı! Ayrılık sebebini bilmiyor olsak da basına sızan bilgiler arasında, Demet Özdemir’in annesinin hasta olduğunu ve güzel oyuncunun annesine vakit ayırmak istediği için Oğuzhan Koç’tan ayrılma kararı aldığı konuşuluyor.

Bu bilgi doğru mu yoksa asparagas mı bilmiyoruz ancak Demet Özdemir’in bugün paylaştığı fotoğrafların ardından, kendisine ayrılığın yaradığını söylememiz gerekiyor! Kusursuz fiziğiyle Instagram hesabında gönderiler paylaşan Demet Özdemir, güzelliği ile ortalığı yaktı geçti.

Demet Özdemir’e Ayrılık Yaradı!

Geçtiğimiz günlerde 1 yıllık sevgilisi Oğuzhan Koç’tan ayrılan Demet Özdemir’in ayrılık acısı kısa sürdü! Ayrılıkları hakkında açıklama yapmayan çiftimiz geçtiğimiz günlerde birbirlerini takipten çıkarttı. Aslında unfollow eden kişi sadece Demet Özdemir oldu ancak Oğuzhan Koç’tan da unfollowa karşılık gecikmedi, yakışıklı oyuncu eski sevgilisiyle fotoğraflarını sildi! Tüm bunların ardından ise güzel oyuncu Instagram hesabında paylaştığı fotoğraf ile beğenileri toplamayı başardı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz