Esra Erol’un Programında İzleyiciler Şoke Oldu: Hasta Kocasını Bırakıp Halıcıya Kaçan Kadın, Ameliyat Parasını da Almış!

Aleyna

Haberler

10 Mayıs 2023

Esra Erol’un Programında İzleyiciler Şoke Oldu: Hasta Kocasını Bırakıp Halıcıya Kaçan Kadın, Ameliyat Parasını da Almış!

Gün geçmiyor ki Esra Erol’un programında yaşanan olaylara şaşırmayalım! Her gün birbirinden ilginç konulara tanıklık ettiğimiz programda bugün yine enteresan bir durum yaşandı. 36 yaşındaki Tuncay, Esra Erol’dan yardım isteyerek programa katıldı. Çok nadir genetik bir hastalığı bulunan Tuncay, şehir dışında tedavi için hastanedeyken eşi Aybüke; aynı mahallede halı yıkamacıda çalışan Eray’la birlikte kaçıyor ve sırra kadem basıyorlar. Üstelik Tuncay’ın ameliyat için biriktirdiği ve çevresinin destek amaçlı verdiği altınları da alıyor! Bu durum karşısında neye uğradığını şaşıran Tuncay, 4 yaşındaki kızını Aybüke’den yanına alıyor ve soluğu Esra Erol’un programında alıyorlar.

Reyting Rekortmeni Olmaya Devam Ediyor!

Hafta içi her gün ATV ekranlarında karşımıza çıkan Esra Erol’un programı reytinglerde zirveye oynamaya devam ediyor. Her gün birbirinden farklı konu ve konuklarla evimize misafir olan Esra Erol’da programında evden kaçan kadınları, eşini aldatan erkekleri ve daha pek çok farklı konuyu görüyoruz.

Özellikle geçtiğimiz hafta 12 yaşındaki Sıla Tuana’nın 42 yaşındaki biri tarafından kaçırılması gündeme damga vurmuştu. Neyse ki, ufak kız bulundu ve bu meseleye karışan herkes hapise gönderildi. Bu hafta ise yeni konu ve konuklarla ATV ekranlarında Esra Erol’u seyretmeye devam ediyoruz.

Hasta Eşinin Ameliyat Parasını Alıp Halıcıya Kaçmış!

Bugün programa katılan isimlerden biri Tuncay oluyor. Çok nadir bir rahatsızlığa sahip olan Tuncay, eşi Aybükenin, kızını da yanına alarak evden kaçtığını söylüyor. Aybüke’nin kaçtığı kişi ise aynı mahallede bir halı yıkamacıda çalışan Eray! Üstelik Aybüke ve Eray kaçarken, Tuncay’ın biriktirdiği ve çevresinden destek amaçlı verilen nakit ve altınları da alıyorlar. Telefona bağlanan Aybüke, Tuncay’ın kendisine şiddet uyguladığını dile getirerek amacının acıtasyon olduğunu söyledi. Eray’ın annesi ise Aybüke’nin Eray’ı kandırdığını ve geleceğini çaldığını iddia ediyor. Eray ve Aybüke çifti, söylenenlere kulak asmayacaklarını ve birlikte mutlu olduklarını söyleyerek canlı yayından ayrıldı. Bakalım ilerleyen günlerde Tuncay, Aybüke ve Eray üçlüsü arasında neler olacak? Hep birlikte göreceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz