Masterchef All Star Sezonunda Akıl Almaz Değişiklik: Somer Sivrioğlu Yerine O İsim mi Gelecek?

Aleyna

Haberler

11 Mayıs 2023

Masterchef All Star Sezonunda Akıl Almaz Değişiklik: Somer Sivrioğlu Yerine O İsim mi Gelecek?

Türkiye’nin en sevilen programlarından olan Masterchef, bu yıl 6. Sezonuyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz 5 yıl boyunca onlarca farklı yarışmacı seyrettiğimiz Masterchef’te, bu yıl All Star konsepti göreceğiz. Yani geçtiğimiz 5 yılda yer alan en iyi yarışmacılar ve şampiyonlar, kendi aralarında yarışacak ve “en iyisi” olduklarını göstermeye çalışacak. Survivor finalinden sonra başlayacak olan yarışma programı hakkında şok bir iddia ortaya atıldı.

Masterchef All Star İçin Hazırlıklar Devam Ediyor!

Bildiğiniz gibi Masterchef’in 4 yıldır jüri üyeleri aynı. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna programda başarı ile jüri ve sunuculuk görevini üstleniyor. İlk sezon da Danilo Zanna yerine Hazar Amani’yi izlemiştik ancak Hazar Amani, ilk sezondan sonra Fox’ta yayınlanan farklı bir yemek programına geçti. Masterchef’te de Hazar Amani yerine, İtalyan şef Danilo Zanna geldi. Birbirinden farklı karaktere sahip olan bu şefler seyircilere eğlenceli anlar yaşatıyor ve dünya mutfağından bilmediğimiz tariflerle buluşmamızı sağlıyordu. Fakat bugün ortaya çıkan bir fotoğraf karesi her şeyi değiştirdi.

Masterchef’in 6. Sezonu, yani All Star sezonu için tüm hazırlıklar tam gaz devam ediyor. Survivor final yaptıktan kısa bir süre sonra yayın hayatına başlayacak olan Masterchef All Star’da hangi yarışmacıların boy göstereceğini henüz bilmiyoruz. Ancak Masterchef yapımcılarından ve Acun Medya’nın yönetim kurulunda bulunan İrem Kanan’ın Instagram’dan paylaştığı bir görsel herkesin kafasını karıştırdı.

Somer Sivrioğlu Yerine Ömür Akkor mu Geliyor?

Instagram’dan Masterchef paylaşımı yapan İrem Kanan’ın yanında Masterchef ekibini görüyoruz. Jüri üyelerinden de Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna bulunuyor ancak Somer Sivrioğlu aynı fotoğraf karesinde yok! Onun yerine ünlü Türk şef Ömür Akkor’u görüyoruz. Bu durum akıllara Somer Sivrioğlu yerine, Ömür Akkor’un jüri olacağını sorusunu getirdi. Şu an için Somer Sivrioğlu ya da Masterchef yönetiminden açıklama gelmiş değil. Önümüzdeki günlerde Somer şefin programda yer alıp almayacağını göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz