Estetik İddialarıyla Magazin Gündemine Oturan Acun Ilıcalı’nın Maçı Beraber İzlediği İsim Sizi Çok Şaşırtacak!

Aleyna

Haberler

9 Ocak 2022

Estetik İddialarıyla Magazin Gündemine Oturan Acun Ilıcalı’nın Maçı Beraber İzlediği İsim Sizi Çok Şaşırtacak!

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı bildiğiniz gibi aynı zamanda futbol sevdasıyla da tanınınıyor. Sık sık futbol maçlarını seyretmeye giden Acun Ilıcalı son olarak İngiltere’den bir futbol kulübü satın almıştı. Taraftarların yoğun ilgisiyle karşılaşan Acun Ilıcalı, dün satın aldığı Hull City’nin maçını seyretmeye gitti. Everton ile karşılaşan Hull City, uzatma dakikalarında 3-2 maçı kaybetmiş olsa da magazin camiasının gözünden kaçmayan bazı detaylar vardı!

Bildiğiniz gibi Acun Ilıcalı, uzun yıllardır televizyon izleyicilerinin sevdiği isimler arasında yer alıyor. Survivor, Masterchef, O Ses Türkiye gibi fenomen programları hayatımıza kazandıran ünlü yapımcının aşk hayatı da oldukça konuşuluyor. Şimdiye kadar 3 kez evlenen ve ayrılan Acun Ilıcalı, son olarak Instagram’ın sevilen fenomenlerinden Şeyma Subaşı ile yollarını ayırmıştı. Şimdilerde ise Acun Ilıcalı’yı kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile sık sık beraber görüyoruz.

blank

Eski Baldızıyla Birlikte Maçı Seyretti!

Önceki aylarda İngiltere’nin Championship takımlarından Hull City’i satın alan Acun Ilıcalı, takımı için büyük hayaller kurduğunun altını çiziyor. Dün akşam ise Hull City ile Everton karşılaşması için stadtaki yerini alan ünlü medya patronunun yanında diğer isimler herkesi oldukça şaşırttı! Futbol maçını genç sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile seyreden Acun Ilıcalı’nın bir misafiri daha vardı. Şeyma Subaşı’nın ablası Kübra Açıl da çiftimize eşlik eden isimler arasındaydı.

blank

Şeyma Subaşı ile boşandıktan sonra ablası Kübra Açıl ile çalışmaya devam eden Acun Ilıcalı, sık sık eski baldızıyla yanyana geliyor. Hatta Ayça Çağla Altunkaya’nın, Kübra Açıl ile samimiyeti geçtiğimiz ay aylarından beri devam ediyor. Birlikte pek çok tatile giden ikilinin yakınlığına Şeyma Subaşı’nın yanıtı ne olacak merakla bekliyoruz!

Estetik İddiaları Magazin Gündemine Oturdu!

blank

Ancak geceye damgasını vuran bir diğer olay ise Acun Ilıcalı’nın yüzündeki değişiklikti. Yüzünde bazı şişlikler olduğunu gördüğümüz Acun Ilıcalı, yaptırdığı iddia edilen estetikle nedeniyle sosyal medyanın diline düştü. İddialara göre ünlü medya patronu göz kapaklarını aldırmış ve yüzüne botoks yaptırmış!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz