Estetik Kraliçesi Ajda Pekkan’ın Pişmanlıkları da Büyük: “Sakın yaptırmayın!”

Aleyna

Haberler

2 Kasım 2020

Estetik Kraliçesi Ajda Pekkan’ın Pişmanlıkları da Büyük: “Sakın yaptırmayın!”

Süperstar Ajda Pekkan’ın meşhur estetikleri yıllardır herkesin dilinde. Defalarca kez ameliyat olan Pekkan’ın en büyük pişmanlığı da bu ameliyatlardan biriyle ilgili!

Ajda Pekkan

Estetik ameliyat denince akla gelen ilk isimlerden biri de süperstar Ajda Pekkan. 74 yaşındaki pop kraliçesi, 25 yaşından beri bıçak altına yatıyor. Ajda Pekkan, en az şarkıları ve sahne performansı kadar konuşulan estetiklerinden çok memnun ama yaşadığı en büyük pişmanlık da yine bir ameliyat yüzünden!

İlk Şarkı ve İlk Estetik!

Ajda Pekkan

Ajda Pekkan, henüz bir lise öğrencisiyken bile sahneye çıkmak istiyordu. Kardeşi Semiramis Pekkan’ın yardımıyla bir dönem önemli bir kulüpte sahne alsa da aslında şansı oyunculukla açıldı!

Ajda Pekkan'ın gençliği

1963 yılında Ses Dergisi’nin açtığı kapak yıldızı yarışmasına katıldı. Pekkan, Hülya Koçyiğit’i geride bırakarak Ediz Hun’la beraber birinci oldu ve oyunculuğa başladı. Kısa sürede sesinin güzelliğiyle nam salan Pekkan, ilk şarkısını 1965’te kaydetti. İlk estetiğini de meşhur olmaya başladığı bu yıllarda yaptı. Burun ameliyatı yaptıran Pekkan, bugüne kadar 3 kez daha burun ameliyatı oldu.

En Az 21 Estetik!

Ajda Pekkan'ın değişimi

Ajda Pekkan, burnundan sonra dudaklarına kafayı taktı ve dudaklarına 6 kez silikon enjekte ettirdi. 2 kez karnını gerdiren süperstar, 2 kez de kol altından yağ aldırdı ve göğüslerini yaptırdı.

Ajda Pekkan

Kaşlarını çektiren, 4 kez yüzünü gerdiren ve göz kapaklarına kaldırma işlemi yaptıran Pekkan’ın toplamda 21 estetiği olduğu söyleniyor. Bu sayıya altı ayda bir yaptırdığı botoks vb. düzenli işlemler dahil değil!

En Büyük Pişmanlığı!

Ajda Pekkan

Ajda Pekkan, daha genç görünmek için diz kapaklarından da bir operasyon geçirdi. Kusursuz bacaklarıyla o dönem çok konuşulan Pekkan ise çıkan haberleri yalanlayarak “Menisküs ameliyatı oldum” dedi.

Ajda Pekkan

Ancak Pekkan’ın yaşam koçu Şeyda Coşkun’un açıklamasına göre o iş öyle değil! Coşkun, süperstarın dizlerine yaptırdığı uygulama ve bacaklarına yaptırdığı liposuction (yağ aldırma) uygulaması nedeniyle yaşadığı büyük pişmanlığı anlattı. Ajda Pekkan’ın çok bilinçli bir kadın olduğunu söyleyen Coşkun, Pekkan’ın “Bu operasyon kaslarımı mahvetti, lütfen insanlara söyle” dediğini aktardı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz