Ünlü Oyuncu Kerem Bürsin, Bakın Hangi Yabancı Reklam Filminde Oynamış! Unutmak istiyorum…

Aleyna

Haberler

2 Kasım 2020

Ünlü Oyuncu Kerem Bürsin, Bakın Hangi Yabancı Reklam Filminde Oynamış! Unutmak istiyorum…

33 yaşında olan Kerem Bürsin, şu anda Türkiye’nin en başarılı, en sevilen ve en yakışıklı aktörlerinden biri. Oyuncunun daha önce Serenay Sarıkaya, Demet Özdemir gibi beğenilen oyuncularla ilişkisi olmuştu. Kerem’in adı, şimdilerde ise “Sen Çal Kapımı” dizisinin başrollerini paylaştığı rol arkadaşı Hande Erçel ile sık sık gündeme geliyor.

kerem bursin reklam filmi

İkili, kısa zamanda hayranları tarafından birbirine en çok yakışan çift unvanına layık görüldü. Setten paylaştıkları fotoğraflardaki samimiyet ve sosyal medyadan birlikte açtıkları canlı yayınlardaki davranışları ile aralarındaki enerjinin varlığını da herkese kanıtlıyorlar.

Bir yaz dizisi olarak başlayan “Sen Çal Kapımı” dizisi, reyting rekorları kırarak sezon boyunca devam etme kararı almıştı. Dizinin başarısında, elbette Kerem Bürsin’in müthiş oyunculuğunun payı da çok büyük.

sen çal kapımı kerem bursin

Başarılı oyuncunun buralara kadar gelmesinde ve herkes tarafından çok sevilmesinde müthiş bir emek ve hırs söz konusu. Ayrıca Kerem Bürsin’in karizmatik bakışlarına ve ses tonuna yansıyan Hollywood izlerini fark etmemek de pek mümkün değil. Peki, buna sebep olan en büyük etkenin; Kerem’in 12 yaşında ailesiyle birlikte Amerika’ya taşınması ve oyunculuk hayatına ilk olarak orada başlaması olduğunu biliyor muydunuz?

Lisede En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü Aldı!

Kerem Bürsin, küçük yaşından itibaren Amerika’da çeşitli filmlerde, tiyatro oyunlarında ve reklamlarda rol aldı. Liseler arasındaki tiyatro yarışmasında en iyi erkek oyuncu seçildi ve üniversite eğitimini oyunculuk üzerine almaya karar verdi. Kariyerine adım attığı ilk profesyonel yapım, 19 yaşında rol aldığı “Thursday” adlı film oldu. O dakikadan sonra yeteneği ve yakışıklılığı fark edilen oyuncunun ünü, günden güne artmaya başlamıştı.

kerem bursin ilk filmleri

Ünlü oyuncu, yine 2006 yılında Amerika’da çekilen “Rozar Man” isimli kısa filmde rol aldı. Kerem, Western filmi tadında olan bu kısa filmde kovboy rolünü canlandırıyordu.

2009 yılında Amerikan rock grubu Summer Set’in “Chelsea” şarkısının klibinde de Kerem Bürsin’e rastlıyoruz. Bu klipte, Amerikan kolejlerindeki iri yarı ve sporcu çocuğu canlandıran Kerem, o yıllarda hem oyunculukla hem de sporla aktif bir şekilde ilgileniyordu.

Kerem Bürsin’den Korku-Bilim Kurgu Filmi

2010 yılında korku/bilim kurgu kategorisinde bir film olan “Sharktopus” yapımında Andy Flynn rolünü üstlendi. Yıllar sonra Türkiye’de ünlenince hayranları tarafından keşfedilen bu film, amatör çekimleri nedeniyle çok fazla eleştiri almıştı. Hatta Kerem, çok sonra verdiği bir röportajda kendisinin de bu filmi sevmediğini ve unutmak istediğini söylemişti. İşte, “Sharktopus” filminde yer alan bazı Kerem Bürsin sahneleri…

Kerem’in yabancı yapımlarından biri de; “Palace of the Damned” adında bir korku filmi. Amerikan ve Çin ortak yapımı olan bu korku filminin fragmanını aşağıya bırakıyoruz.

Kadın Kılığına Girmişti!

Kerem’in hayranlarını şoka uğratan diğer rolü ise bir cips firmasının reklam filminde oynaması oldu. Kadın kılığına girdiği bu reklamda, “Hansel ve Gretel” masalındaki Gretel karakterini canlandırıyordu.  

Kerem Bürsin, Türkiye’de de birçok film, dizi ve reklamda rol aldı ve almaya da devam ediyor. Kariyerinin zirvesinde olan oyuncu, artık rol aldığı yapımları daha dikkatli ve özenli seçiyor. Kerem, bir konuşmasında senaryoyu okuduğunda özgün bir yapım olup olmadığına dikkat ettiğini ve senaryodan etkilenmesi gerektiğini söylüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz