Kara Sevda 16. Bölümünde Nihan ve Kemal Sırların Peşinde

admin

Star TV

2 Şubat 2016

Kara Sevda 16. Bölümünde Nihan ve Kemal Sırların Peşinde

Star TV ekranlarının reyting rekorları kırmaya devam eden dizisi Kara Sevda’nın 16. bölümüne ait tanıtım fragmanı yayınlandı. Ay Yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen dizinin başrollerinde Burak Özçivit ve Neslihan Atagül yer alıyor. Suların bir türlü durulmadığı dizinin yeni bölümünde Zeynep’in yapacağı ani bir hareket ile tüm dengeler değişmeye başlayacak.

Nihan ile Kemal’in özel geceye ait öğrendikleri büyük sırrı Emir’den sonra çözeceklerini düşündükleri 2. kişi olan Karen ile konuşma yolları ararlar. Karen’in konuşmalar sırasında vereceği cevaplar Kemal ile Nihan’ın doğru yolda olduklarını onlara gösterecektir. Fakat Emir’in Karen ile iletişime geçmesi o özel geceye ait olan düğümlerin çözülmesini bir yandan daha da zora sokacaktır.

Zeynep planlarını yaparak Ozan ile evlenip Emir’in hayatına girebilmek için elinden geleni yapmak için artık hazırdır. Emir ise Kemal’i öfkelendirmek için Zeynep’e ait fotoğrafları ortaya çıkartacaktır. Leyla’nın doğup büyüdüğü evi almak isteyen Vildan ise Nihan’ın annesi ile arasındaki ilişkiye büyük yaralar verecektir. Nihan’ın Leyla’ya sığınması ile birlikte artık Leyla Emir’in hedefi olmuştur. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz