Tatlı İntikam Dizisi Kanal D’de Başlıyor

admin

Kanal D

16 Mart 2016

Tatlı İntikam Dizisi Kanal D’de Başlıyor

Kanal D’nin yeni sezonunda başarılı diziler ekranlara gelmeye devam ediyor. Gençlik dizisi olarak tanıtılan Tatlı İntikam dizisi Serkan Çayoğlu ve Furkan Andıç’ın başrollerinde yer alacağı bir dizi olacak. Ünlü ikili Çayoğlu ve Andıç’ın yanında rol alacak olan bayan partner oyuncunun ise Leyla Lydia Tuğutlu olacağı açıklandı.

Son olarak Kiralık Aşk dizisinde İz adlı karakteri canlandıran Leyla Lydia Tuğutlu bu dizide karşımıza farklı bir karakter ile çıkacak. Serkan Çayoğlu ve Furkan Andıç ile birlikte başrollerde yer alacak olan ünlü oyuncu bugüne kadar sürekli zirvede yer alan dizilerde rol almıştı.

Sosyal Medyada Paylaşım Rekorları Kırıldı

Gençlik dizilerinin eksikliğinin farkında olan Kanal D yönetimi büyük bir adım atarak Tatlı İntikam dizisinin kendi bünyesine almayı tercih etti. Serkan Çayoğlu’nun ikinci dizisi olacak olan Tatlı İntikam dizisindeki Furkan Andıç ise son olarak Kırgın Çiçekler dizisinde karşımıza çıkmıştı.

Ünlü ikilinin hayranları Tatlı İntikam dizisinin haberlerini görünce sosyal medya platformlarında paylaşım rekorları kırdılar. Dizinin yayınlanacağı tarih ise şimdilik tam olarak bilinmiyor. Ancak başrol oyuncuları ve gençlik dizisi olarak yayınlanacak olması Kanal D ekranlarında yeni bir fenomenin doğmak üzere olduğunu bizlere gösteriyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz