Eve Dönüş Dizisinin Oflaz’ı Soruları Cevapladı

Eve Dönüş Dizisinin Oflaz’ı Soruları Cevapladı

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eve Dönüş’ün ünlü oyuncusu Ümit Olcay, Danimarka’da yayınlanan Gazete Kuzey’in sorularını cevapladı. Ünlü oyuncunun ATV Avrupa kanalında diziyi izleyenler için yanıtladığı sorularda çarpıcı açıklamalar bulunuyor.

Ümit Olcay, ‘Bu ay ATV Avrupa kanalından dizimizi severek izlediğinizi öğrendim. Çarşamba akşamları yayınlanan Eve Dönüş dizisinde birlikte rol aldığım oyuncu arkadaşlarımın hepsi ile aramızda büyük bir bağ var. Belki de dizinin böylesine başarılı olmasının ardındaki sır da burada gizlidir.’ dedi.

Dizideki İntikam Senaryosu Nedir?

Dizinin hiçbir zaman tam olarak kendisini olmuş hissedemeyen bir kadının ihtiras savaşını konu aldığını söyleyen Olcay, aynı zamanda bataklığın dibine girmiş olan bir adamın hikayesinin de dizide yer aldığını söyledi.

Yabancı bir diziyi referans göstererek benzetme yapan Olcay, ‘Eve Dönüş dizisinde büyük bir intikam da konu alınıyor. Dizide şu an hayatı yolunda giden tek bir karakter bile yok gibi. Game of Thrones tadında tuhaf ölümler yaşanabiliyor. Ben bir ara hikayede yer alan ana 4 karakteri bile öldürmeye çalışmıştım.

Oflaz karakterinin dizinin en kötü karakteri olduğunu söyleyen Oflaz, özel hayatında iyi niyetli birisi olduğu için kötü bir karakteri canlandırmanın kendisi için ilk başlarda oldukça zor olduğunu da belirtti.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz