O Hayat Benim 79. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

30 Ocak 2016
O Hayat Benim 79. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Fox TV ekranlarında O Hayat Benim fırtınası sürüyor. Dizinin yeni bölümünde Doruk’u toprağa veriyor oluşu Ateş’i alt üst etmeye başlar. Yaşadıkları acının ortak olması Arzu ve Ateş’i de birbirlerine daha fazla kilitlemeye başlar. Bahar ise içinde fırtınalar koparken Ateş’in ondan daha da uzaklaşmasını izlemeye başlar.

Kenan, Doruk’un kaçırılması ile ilgili elindeki tek ipucu olan Ediz’i yok etmek için çabalamaya başlar. Fakat Ediz polislerin elinde tutuklu olduğu için bu planlar biraz zor olacaktır. Ateş ise adamı yakaladıktan sonra sorularına cevaplar aramaya başlar.

Kenan’ın yaptığı baskılar ve tehditler, Sultan ile Efsun’un boşanması konusunda bir adım daha atmaları zorunda bırakmaya başlar. Sultan, Efsun’un boşanmasından karlı çıkabilmek için tüm planlarını hayata geçirmeye başlar. Artık tek ihtiyacı olan Arda’yı tuzağına çekmektir.

Oğlu öldükten sonra bu ölümün ardındaki sorumluyu aramaya başlayan Ateş’e gelen gizemli telefonlar, Ateş’in belirsiz bir intikamın içine düşmesine sebep olur. Doruk’un sonsuza kadar kaybedilmiş olması artık herkesin kabul etmesi gereken bir gerçektir. İsmail ise acı gerçekle en son yüzleşecek olan kişidir. Doruk’un başına gelenlerin ardında kimlerin olduğu büyük bir sır perdesini ortaya çıkartır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz