İnadına Aşk 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

19 Ocak 2016
İnadına Aşk 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Fox TV ekranlarının fenomeni haline gelen romantik komedi dizisi İnadına Aşk’ın 30. bölüm fragmanı yayınlandı. Artık Çarşamba günleri ekrana gelmeye başlayan dizinin yeni bölümünde yine oldukça heyecanlı olaylar yaşanıyor. Abisinin sevgilisi ile tartışan Defne, Yalın’dan gelen evlilik teklifine de ‘Evet’ cevabını veriyor. Polat için ise artık akan sular durma noktasına gelmiştir. Defne istediği takdirde Yalın Aras artık onun eniştesi olacaktır.

Habibe’nin başlattığı kız kaçırmaya hayır eylemlerinde Pembe Sultan’ın çenesini tutamaması Aras Teknoloji markasının ünlü patronu Yalın Aras’ın kız kaçırdığı haberleri ile gündeme gelmiştir. Bu haberleri duyan Toprak ise iyice sinirlenmeye başlar. Defne ve Yalın ise bu bomba haberden sonra Toprak’ın onlara bir daha izin vermeyeceği gerçeğini anlamaya başlar. Polat’ın da ortalığı alevlendirmesi ile ikili gizli bir şekilde evlenme kararı alır.

Dizinin son bölümünde kayınçoların olayları Barutçu ve Aras aileleri arasında büyük bir gerilime sebep olmuştu. Süreyya Dede sıkı yönetim isterken, Barutçu Apartmanı’nda ise Toprak Barutçu diktatörlüğüne geçiş yapılır. Defne ise Toprak’ın asla bulamayacağı bir yere götürülür. Yalın artık aşkı için her şeyi yapmaya hazırdır. Yalın en sonunda direncini kırabilmek için bir yüzük ile Defne’nin karşısına çıkma kararı alır. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz