Evlat Kokusu Dizisi Hakkında İlk Detaylar

admin

FOX

31 Mart 2016

Evlat Kokusu Dizisi Hakkında İlk Detaylar

Endemol Türkiye’nin bu sezona damga vuracak olan dizisi nihayet belli oldu. Dünya çapında bağımsız projeleri ile ünlü olan Endemol, Türkiye’de de büyük işler imza atmaya devam ediyor. Son olarak Paramparça, Kördüğüm ve Kış Güneşi dizileri ile karşımıza çıkan yapım şirketi bu kez yeni bir dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Evlat Kokusu adı ile yayınlanacak olan yeni dizi henüz yayınlanmadan önce sosyal medya platformlarında konuşulmaya başlandı. Dizi projesinin daha yolun başında olmasından dolayı ise hakkında çok fazla detay bulunmuyor. 

Alternatifler Arasında Show TV’de Var

Cast çalışmaları sürdürülen Evlat Kokusu dizisinin Eylül ayında ekranlara geleceği söyleniyor. Yeni dizi projesi hakkında sızdırılan haberler arasında ise dizinin dram ağırlıklı bir senaryoya sahip olacağı yer alıyor. Ayrıca dizinin yayınlanacağı kanal olarak ise Fox TV’nin düşünüldüğü söyleniyor.

Fox TV ekranlarına yakınlığı ile tanınan yapım şirketinin büyük bir olasılık ile Evlat Kokusu adlı dizi için Fox TV ile anlaşacağına kesin gözü ile bakılıyor. Ancak işler yolunda gitmediği takdirde ünlü yapım şirketinin alternatifleri arasında Show TV’nin de yer aldığı söyleniyor.

Eylül ayında yayına başlayacak olan dizinin oyuncu kadrosu hakkında ise şimdilik herhangi bir detay bulunmuyor. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz