Ailem Bir Alem Fox TV Ekranlarına Gelmeye Hazırlanıyor

31 Mart 2016
Ailem Bir Alem Fox TV Ekranlarına Gelmeye Hazırlanıyor

Bir dönem her kanalda yayınlanan ve büyük bir ilgi gören sitcom türündeki dizilerde son yıllarda büyük bir azalma meydana gelmişti. Bu eksikliğin farkında olan dizi yapımcıları ve Fox TV ise geçtiğimiz günlerde yeni sitcom türündeki Ailem Bir Alem dizisini duyurdular. İzleyenlere keyifli ve heyecan dolu anlar yaşatacak olan dizi ile ilgili detaylara gelin birlikte göz atalım.

Ailem Bir Alem Dizisinin Konusu Nedir?

Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Ailem Bir Alem dizisinde kendi halinde yaşamaya çalışan tuhaf bir doktorun hayat hikayesi komik bir şekilde anlatılacak. Tek başına yaşamak isteyen doktorumuz bakıma muhtaç bir halde olan babası ve sevgilisi ile yaşadıklarından dolayı bu kararını sorgulamaya başlayacak.

Yabancı diziler arasında yer alan Frasier dizisinin Türkiye uyarlaması olacağı söylenen dizinin kesin yayın tarihi hakkında ise şimdilik bir bilgi bulunmuyor. Ancak yapımcılar dizinin kısa bir süre içerisinde sürpriz olarak yayına gelebileceğini söylüyorlar.

Ailem Bir Alem dizisi ile ilgili yeni detaylar ve tanıtım fragmanları gündeme düşmeye başladıkça sizlerle dizi hakkındaki yeni gelişmeleri buradan paylaşmaya devam edeceğiz. 

Bu Haberi Dilediğiniz Gibi Paylaşabilirsiniz!

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz