Hanım Köylü Dizisi Star TV Ekranlarında Başlıyor

admin

Star TV

30 Mart 2016

Hanım Köylü Dizisi Star TV Ekranlarında Başlıyor

Ege dizisi olarak yayınlanacak olan Hanım Köylü dizisi Star TV ekranlarında yayınlanmaya hazırlanıyor. Son yıllarda yayınlanan dizileri ile reyting rekorları kırmayı başaran Star TV’ye yeni bir soluk getirecek olan Hanım Köylü dizisi izleyenleri güldürecek ilginç sahneler ile karşımıza gelecek.

İlginç konusu ile şimdiden büyük bir merakla beklenmeye başlanan Hanım Köylü dizisi uzun yıllardır Medcezir ve Kiralık Aşk benzeri dizileri izleyen ve alternatif yeni diziler arayanlara iyi bir seçenek olacak.

Dramatik olaylardan ve duygu yüklü sahnelerden uzak olarak çekilecek olan Hanım Köylü dizisi saf bir komedi dizisi olarak yayınlanacak. Ege komedisini işleyecek olan dizide gerçekleşecek olan olayların herkesi güldürmesi bekleniyor. Komedi ve aşk karışımı senaryosu ile köy hayatını bizlere sunacak olan dizi Star TV ekranlarında başarılı sonuçlar elde edecek.

Nisan Ayında Ekranlara Gelecek

Oyuncu kadrosu şimdilik tam olarak açıklanmayan dizide Çilek Kokusu dizisinden tanıdığımız Yusuf Çim’in yer alacağı belli olmuş durumda. Yusuf Çim’in ise bu dizide rol alabilmek için uzun süredir Ege şivesini öğrendiğini söyleniyor.

Çekimlerine hız kesmeden devam edilen dizinin Nisan ayının ortalarında Star TV ekranlarında yayın hayatına başlaması bekleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz