Evli ve Öfkeli 30. Bölümü ile Final Yapmaya Hazırlanıyor

admin

Haberler

13 Mayıs 2016

Evli ve Öfkeli 30. Bölümü ile Final Yapmaya Hazırlanıyor

ATV ekranlarında yayınlanan Evli ve Öfkeli dizisi 30. bölümü ile final yapıyor. Dizinin yeni bölümünde Seray ve Deniz arasındaki ipler kopma noktasına geliyor. Dilek, Seray, Esra ve Mine'nin artık tek bir ortak noktası vardır, aynı mahallede büyümüş olmaları.

Hayatlarındaki yolların bir şekilde tekrar kesiştiğini fark eden dört kadın artık başka ortak noktalarının olmadığını düşünürken bir anda hepsinin kocaları tarafından aldatıldıkları gerçeği onların karşısına çıkar. Kadınlar bu aldatılma olaylarının karşılığını vermek ve intikam almak istiyorlardı. Dört uçuk kadın yıllar sonra yeniden kendilerini ‘İlk eşler kulübü’ içerisinde bulurlar.

Birce Akalay, Ebru Cündübeyoğlu ve Ayça Erturan gibi isimlerin yer aldığı dizinin final bölümünde Tarık, Dilek'i Sevda'nın sunmuş olduğu teklifi kabul etmesi için ikna etmeyi başarır. Engin'in mahkemeye çıkması ise Dilek ve Tarık için bambaşka olayların başlamasına yol açacaktır.

Reklam çekimleri için aynı yerde bir araya gelen Seray ve Deniz arasındaki iplerin kopma noktasına gelmesi an meselesidir. Olayların giderek karışmaya başladığı dizinin final bölümünü Pazar akşamı saat 20:00'da ATV ekranlarında izleyebilirsiniz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz