İzmir 1918 Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

admin

Kanal D

12 Mayıs 2016

İzmir 1918 Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Muhteşem Yüzyıl dizisine imza atan Nermin Eroğlu tarafından hazırlanacak olan İzmir 1918 dizisinde Osmanlı döneminde vatanı için kendi hayatını ortaya koyan bir kahramanın hayatı anlatılacak. Ünlü oyuncu Halit Ergenç’in başrollerinde yer alacağı ortaya çıkan dizi İzmit’te Filinta dizisinin platolarında çekilecek. İzmir’de yaşanan Yunan işgalini konu alacak olan İzmir 1918 dizisi Eylül ayında Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Başrol Kadın Oyuncu Bergüzar Korel Olabilir

Halit Ergenç’in ise dizi için bölüm başına 150 bin TL gibi bir ücret istediği ortaya çıkmış durumda. İzmir 1918 dizisinin başrollerinde yer alacak olan kadın oyuncunun ise Bergüzar Korel olabileceği konuşuluyor. Ancak dizi yapımcılarının Songül Öden’i daha çok istedikleri söyleniyor.

Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Kanuni Sultan Süleyman rolü ile büyük bir beğeni toplamayı başaran Halit Ergenç’in uzun süre sonra bu tür büyük bir proje ile ortaya çıkacak olması ise ünlü oyuncunun hayranlarını heyecanlandırıyor. Türk ve Arap ortak yapımı olacak olan İzmir 1918 dizisi hakkında ortaya çıkan gelişmeler şimdilik bunlar ile sınırlı. Yeni haberle gelmeye devam ettikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz