Kertenkele Yeni Bölümünde Kadir ve Akıncı Karşı Karşıya

admin

Haberler

13 Mayıs 2016

Kertenkele Yeni Bölümünde Kadir ve Akıncı Karşı Karşıya

Timur Acar ve Sera Tokdemir'in yer aldığı Kertenkele dizisi başarılı reyting sonuçları elde etmeye devam ediyor. Yapım Atölyesi tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin 65. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü Cumartesi akşamı saat 20:00'da ATV ekranlarında yayınlanacak.

Dizinin 65. bölümünde zekası ve özel yetenekleri ile İstanbul polisi tarafından bir türlü yakalanamayan profesyonel hırsız Kertenkele artık sona doğru yaklaşıyor. Yalçın Şen imzası taşıyan dizide Deli Kenan'ın, Kertenkele'ye yardım ettiği ortaya çıkıyor. Kertenkele'ye karşı olan düşmanlığı artan Kenan ise ani bir karar ile Kertenkele ve Şevket'i öldürmek istemeye başlar.

Diğer yandan Kertenkele, Semih'i yakalamak üzeredir. Bahar ile Bıçkın'ın aralarını düzeltmek isteyen Zehra ise ani bir karar alarak işlerin içinden çıkılmaz bir hal almasına yol açar. Melis ile vakit geçirmek ve eğlenmek isteyen Kara Kemal ise istemeyeceği bir olayın meydana gelmesine yol açar. Kertenkele, Hicabi'nin evinde saklanarak polislerden kurtulmaya çalışır.

Hicabi, Kertenkele'nin mahzeni bularak onu yakalayabilmesi ihtimalinden korkmaya başlamıştır. Baba Kadir ise sessizliğini bozarak Gizem ile Hicabi'nin arasını bozmak için tuzaklarını hayata geçirmeye başlar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz