Evli ve Öfkeli Dizisinde Sürpriz Var!

admin

Haberler

22 Aralık 2015

Evli ve Öfkeli Dizisinde Sürpriz Var!

Evli ve Öfkeli dizisinin 11. ve son bölümünde Müge Anlı ekranlar karşısına geldi. Yayınlanan son bölümde Seray’ın kızı da ortaya çıkmış oldu. Müge Anlı’nın sürpriz bir şekilde yeni bölüme dahil olması ise dizinin sosyal medyada en fazla gündeme gelenler arasında yer almasına yol açtı.

Dilek, kendisini istemeye gelen ve o an fenalaşan Lütfü ile bir süre boyunca ilgilenmek zorunda kalıyor. Tarık’da Lütfü’ye Dilek’in ricası üzerine bakmaya başlar. Tarık ve Lütfü baş başa kaldıkları zaman ise Tarık kesin bir şekilde konuşmaya başlar. Eğer Tarık dileği seviyor ise Lütfü aralarından tamamen çekilecektir. Ancak sevmiyor ise Tarık aralarından çekilmek zorunda kalacaktır. Böylelikle Dilek sevdiği kişi ile evlenecektir.

Gülendam, basına Deniz’in Seray’ın kızı olduğu bilgilerini de sızdırıyor. Seray ise ortaya çıkan bu haberlere ne söyleyeceğini bilmemektedir. Mehtap ise planlar yaparak bu durumu Seray’ın lehine çevirme peşindedir. Esra ve Efkan ise Osman’ın annesini öldürdüğünü düşünmektedir. Fakat diğer yandan kendi iç seslerini dinlerler ve Osman’ın böyle bir şey yapamayacağını anlamaya çalışırlar.

Esra ve Cihan ise Dilek’in eline tutuşturdukları Zeynep bebekle birlikte alışverişe çıkar. Alışveriş esnasında yakınlaşan ikili birbirlerine daha yakın davranmaya başlarlar. Bu sırada ise Murat, Selin’in onu Kenan’a ulaştıracağını düşündüğü için takip etmeye başlar. Esra, Murat’ın habersiz iş çevirdiği anlamaya başlar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz