Tamer Karadağlı Yeni Dizisi ile Dönüyor

Tamer Karadağlı Yeni Dizisi ile Dönüyor

Televizyon ekranlarında imza attığı her projesi ile büyük başarılar elde etmeyi başaran Birol Güven’den yine oldukça büyük bir ses getirecek olan farklı bir dizi projesi geliyor. Oyuncuların gerçek kimlikleri ile dizide yer almaları Türkiye’de daha önce benzeri yapılmamış bir projeyi ortaya çıkartacak.

Ünlü yapımcı Birol Güven’in dizilerinin yayınlandığı kanalların sürekli olarak reyting sıralamalarında yükselmesi ise ünlü yapımcının uzun süredir yoğun bir talep görmesine yol açıyordu. Son projelerinden sonra derin bir sessizliğe bürünen Birol Güven, sonunda yeni projesini izleyenler ile paylaşmaya hazırlanıyor.

Oyuncular Kendi Hayatlarını Canlandıracak

Türkiye’de daha önce benzeri denenmemiş bir proje olan Pamuk Prens adlı sıra dışı dizinin başrolünde ise uzun süredir ekranlarda gözükmeyen Tamer Karadağlı yer alacak. Geçtiğimiz günlerde ilk tanıtım filmi yayınlanan Pamuk Prens dizisinde, oyuncular, senaristler ve yönetmenler ile şirket çalışanları herkes kendi rollerini canlandıracaklar.

Tanıtım filmi ve bu sıra dışı fikirleri ile şimdiden büyük bir merak konusu olan Pamuk Prens dizisinde yapımcı Birol Güven’in Pamuk Prens dizisinde oynaması için Tamer Karadağlı ile sıkı bir pazarlık yapmaya giriştiği de ortaya çıktı. Tamer Karadağlı’nın özel hayatı, aşkları ve çapkınlıklarından etkilendiğini söyleyen Birol Güven, dizide oynaması için bu sebeplerden dolayı Karadağlı’yı seçtiğini söylüyor. Mint yapım imzası taşıyan dizide Tamer Karadağlı’nın eski eşi Arzu Balkan’da yer alacak.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz