Evlilik Yaradı: Seda Sayan, Canlı Yayında Giydiği Elbiseyle 18 Yaşındaki Genç Kızlara Taş Çıkarttı!

Aleyna

Haberler

29 Eylül 2022

Evlilik Yaradı: Seda Sayan, Canlı Yayında Giydiği Elbiseyle 18 Yaşındaki Genç Kızlara Taş Çıkarttı!

Gündüz kuşağı programlarının efsane isimlerinden Seda Sayan, geçtiğimiz aylarda kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile nikah masasına oturmuş ve 7. kez evlenmişti. Bu süreçten sonra Instagram’da mutluluk pozları vermekten geri durmayan Seda Sayan, şimdilerse Star TV’de “Sabahın Sultanı Seda Sayan” programıyla hafta içi hergün karşımıza çıkmaya devam ediyor. Seda Sayan’ın bugün giydiği dekolteli ve süpermini elbise ise genç kızlara taş çıkarttı. 59 yaşındaki Seda Sayan’ın fiziğini gören sosyal medya kullanıcıları oldukça şaşırdı!

Sabah Programlarına Geri Döndü!

Her daim magazin gündeminin bir numaralı isimlerinden olan Seda Sayan, attığı her adımla gündem olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz senelerde TV8’de Yemekteyiz programının sunuculuğunu üstlenen Seda Sayan, bu programın final yapmasının ardından Alişan ve Demet Akalın’ın sabah programında “Canlı yayın yapamam artık” açıklaması yapmasına rağmen, birkaç ay sonra Alişan ve Demet Akalın’ın final veren programının yerine “Sabahın Sultanı Seda Sayan” programıyla canlı yayınlara geri dönmüştü.

“Sabahın Sultanı Seda Sayan” programından önce yine aynı kanalda Uğur Arslan ile birlikte “Evleneceksen Gel” programını üstlenen Seda Sayan, evlilik programları yasaklanınca yeni bir konseptle karşımıza çıkmaya başladı. Seda Sayan’ın programında birliktelik yaşayan ancak bazı şartlardan dolayı evlenemeyen çiftler canlı yayına katılarak, sorunlarını aşmaya ya da ailelerini ikna etmeye çalışıyorlar. Geçtiğimiz sezondan itibaren birkaç kere konsept daha değiştiren Seda Sayan, uzun denemeler sonucunda bu konsept ile programına devam ediyor.

Seda Sayan 18’lik Genç Kızlara Taş Çıkartıyor!

Bugün ise canlı yayında Seda Sayan’ı oldukça cesur bir kıyafetle gördük. Çağlar Ökten ile evlendikten sonra kendisine ve eşine bir dizi estetik operasyon yaptıran Seda Sayan’ın daha da gençleştiğini ve güzelleştiğini gördük.

Bugün tercih ettiği kıyafetin ise hem göğüs dekoltesinin oldukça açık, hem de süpermini olması gözlerden kaçmadı. 59 yaşındaki ünlü star, 18 yaşındaki genç kızlara taş çıkarttı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz