Komşulardan Hamle: Birbirlerine Demediklerini Bırakmayan İrem Derici ve Lerzan Mutlu’dan Sürpriz Proje Müjdesi!

Aleyna

Haberler

29 Eylül 2022

Komşulardan Hamle: Birbirlerine Demediklerini Bırakmayan İrem Derici ve Lerzan Mutlu’dan Sürpriz Proje Müjdesi!

Müzik dünyasının hem yetenekli hem de eğlenceli simalarından İrem Derici, bildiğiniz gibi komşusu Lerzan Mutlu ile bir küs bir barışık! Geçtiğimiz yıl Lerzan Mutlu, Instagram’dan İrem Derici’nin müzik sesi nedeniyle şikayetçi olduğunu dile getirmiş ancak olay kısa sürede tatlıya bağlanmış ve İrem Derici’den de özür paylaşımı gelmişti. Şimdi aralarından su sızmayan ikilimizden sürpriz bir hamle geldi. Dün gece saatlerinde Instagram’dan paylaşım yapan Lerzan Mutlu ve İrem Derici, Ekim ayının ortasında sürpriz bir projeye başlayacaklarını duyurdu! Yoksa bu çılgın ikiliden düet mi geliyor?

Instagram’da Kavgaya Tutuşmuşlardı!

Bildiğiniz gibi İrem Derici her daim magazin dünyanın en ilgi çeken isimlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Şarkıları hepimizin diline pelesenk olmuş durumdayken bir de yaptığı açıklamalar, aşk hayatı ve Instagram paylaşımlarıyla da konuşulmaya devam ediyor. Her katıldığı programda herkesi kahkahalarla güldürmeyi başaran güzel şarkıcının başı komşusu Lerzan Mutlu ile dertte!

blank

Aynı sitede altlı üstlü dairelerde oturan Lerzan Mutlu ve İrem Derici’nin komşuluk ilişkileri Instagram’a kadar yansımış durumda. Geçtiğimiz yıl müziğin sesini açıp bırakıp uyuyakalan İrem Derici, Lerzan Mutlu’yu rahatsız edince Instagram’da ortalık karışmış ve Lerzan Mutlu, komşusu İrem Derici’ye demediğini bırakmamıştı; “İremciğim uyuyamıyoruz. Evde müziği bu saatte kapasan mı artık! Bangır bangır! Whatsapp’ını okundu yapmazsın sen. Buradan yazayım dedim. Sabah saat 04:00. Asla ilk değil. Yeter! Güvenlik kapıyı çalıyor, kimseye kapıyı açmıyorsun. Ve biz bu saate kadar uyanığız! Villa mı burası? Whatsapp’a cevap vermediğin için daha önce buradan yazıyorum.”

blank

İrem Derici ve Lerzan Mutlu’dan Sürpriz Proje!

Bu olayın ardından ise İrem Derici, Lerzan Mutlu’dan özür dilemiş ve konu kapanmıştı. O günden sonra komşuluk ilişkilerini sürdürmeye devam eden ikili, dün beraber yaptıkları paylaşımlarla güzel bir haber hakkında spoiler vermeyi ihmal etmedi. Gece saatlerinde eğlenceli paylaşımlar yapan Lerzan Mutlu ve İrem Derici, Instagram storylerinde ekim ayının ortasında başlayacak sürpriz bir projeden bahsederek takipçilerine güzel haberi verdiler! Bakalım ikiliden nasıl bir proje gelecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz