Exxen’de Programa Başlayacak Olan Kemal Doğulu’dan Detaylar Geldi: “Bu ben miyim diyeceksiniz!”

Aleyna

Haberler

29 Aralık 2020

Exxen’de Programa Başlayacak Olan Kemal Doğulu’dan Detaylar Geldi: “Bu ben miyim diyeceksiniz!”

Kemal Doğulu, TV8’de yayınlanan Doya Doya Moda programının jüri üyelerinden biriydi. Geçtiğimiz hafta Doya Doya Moda programından ayrıldı. Ünlü modacı, birkaç gün sonra Acun Ilıcalı’nın yeni yapımı olan Exxen’de bir program yapacağını duyurmuştu. Şimdi de Instagram’dan paylaştığı storylerde programın detaylarını konuştu.

Göz Yaşlarının Sel Olduğu Ayrılık!

Kemal Doğulu, yıllardır TV8 de dahil olmak üzere çeşitli kanallarda yayınlanan moda programlarının jüri koltuğunda oturuyor. Geçtiğimiz yıllarda “İşte Benim Stilim” yarışmasının jürilerinden biriydi. Yarışmada; Nur Yerlitaş, Uğurkan Erez ve Ivana Sert’le birlikte yarışmacıların moda anlayışlarını eleştirmişlerdi.

Doya Doya Moda yarışması da İşte benim Stilim’in bir benzeri olarak tekrar yayınlanmaya başladı. Jüri koltuğunda da şaşırılmayacak isim Kemal Doğulu da oturuyordu. Diğer jüriler de Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu ve Seray Sever.

Geçen hafta yarışmada şok bir ayrılık yaşandı. Hem yarışmacılar hem de diğer jüri üyeleri göz yaşlarını tutamadı.

Kemal Doğulu, Doya Doya Moda’dan ayrılarak herkesi hem üzdü hem de şaşırttı. Yarışma ise Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, Uğurkan Erez ve Hande Demir Acar’la yoluna devam ediyor.

Hayranlar Üzülmesin! Kemal Doğulu Exxen’e Transfer Oldu

Kemal Doğulu’nun Doya Doya Moda yarışmasından ayrılması üzerine üzülen hayranlara bir müjde geldi. Ünlü Modacı, yoluna Acun Ilıcalı’nın büyük bir özenle hazırladığı platformu Exxen’le devam edecek. Kemal Doğulu, bu müjdeli haberi hayranlarına Instagram’dan paylaştığı bir postla duyurdu.

Programın Detayları Belli Oldu!

Tahmin edersiniz ki Kemal Doğulu’nun yeni programı yine güzellik üzerine. Sevilen modacı, “Kemal Doğulu ile Büyük Değişim” ismini verdiği bu programın içeriği hakkında ilk kez konuştu. Instagram’dan paylaştığı storylerle detayları verdi.

Bu storyleri ilk olarak Kemal Doğulu’nun estetik uzmanı arkadaşı Op. Dr. Ercan Cihandide kendi hesabında paylaşmıştı. Cihandide, programda değişimi yaratacak kişi olacak! “Exxen’de yayınlanacak çok farklı bir proje ile karşınıza çıkacağız.” sözleriyle konuşmaya başladı ikili.

“Her hafta Exxen’de sizlerle beraber olacağız.” diyerek program akışını anlattılar. “Aynaya baktıklarında ‘Bu ben miyim?’ diyecekler. ” sözleriyle hayranları daha da meraklandırdılar. “Exxen’e hemen sahip olun ve hep beraber eğlenelim. Ne dersiniz?” diyen Kemal Doğulu, hayranlarını programı izlemeye davet etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz