Gonca Vuslateri’den Hakan Altun ile Evlilik İddialarına Jet Yanıt Geldi: “Sakin Olun Arkadaşlar!”

Aleyna

Haberler

29 Aralık 2020

Gonca Vuslateri’den Hakan Altun ile Evlilik İddialarına Jet Yanıt Geldi: “Sakin Olun Arkadaşlar!”

2020’nin son çifti bizleri şaşırtan Hakan Altun ve Gonca Vuslateri oldu! İlk bakışta birbirinden farklı dünyaların insanlarıymış gibi bir izlenimleri olsa da; aşk olunca geri kalan her şey teferruat oluyor!

İlişkilerini gizli saklı yaşamak yerine, televizyon kanallarına bağlanarak “Seviyoruz, mutluyuz!” açıklamalarını yaptılar. Kısa süre içinde lovelanan Hakan Altun ve Gonca Vuslateri ani bir kararla beraber yaşamaya başlamışlardı. Hatta Gonca Vuslateri’nin yakın çevresine “Yakında evleniyorum!” dediğini öne sürüldü.

Aynı Evde Yaşamaya Başladılar!

Gonca Vuslateri ve Hakan Altuğ

Gonca Vuslateri ve Hakan Altun’un aşkı dolu dizgin devam ederken, aşk ateşine kapılan çiftimiz Koronavirüs karantina süreçlerinde birbirlerinden ayrı kalmak istememiş olacaklar ki; Gonca Vuslateri’nin Urla’da devam eden film çekimlerinin tamamlanmasının ardından İstanbul’a dönmek yerine soluğu sevgilisi Hakan Altun’un yanında aldı! Bodrum’da Hakan Altun’un yanına yerleşen Gonca Vuslateri’nin yakın çevresine de “Yakında evleniyorum” dediği mesajlarını aldık

Evlilik İddialarına Jet Yalanlama!

Bu kadar fazla aşk konusuyla gündeme gelen çiftimiz için bugün bambaşka bir iddia ortaya atıldı. O iddia, Hakan Altun ve Gonca Vuslateri’nin bu akşam Bodrum’da evlenecekleri iddiasıydı. Nerede ve nasıl evleneceklerine kadar detaylı bir şekilde ortaya atılan bu iddianın asılsız olabileceğini kimse düşünmedi. Ancak, çiftimizden Gonca Vuslateri bu iddiaları görmüş ya da duymuş olacak ki; jet hızında bir yalanlama geldi!

Gonca Vuslateri story

Instagram hesabından biraz önce bir story paylaşan Gonca Vuslateri, takipçilerini bu konuda bilgilendirmeyi ihmal etmedi. Storysinde gri bir arkaplan üzerine yazı yazan Gonca Vuslateri şu sözlerle Hakan Altun ile evlenecekleri iddialarını yalanladı: “Kimsenin evlendiği yok. Sakin olun arkadaşlar. Virüslere dikkat edin, maskenizi takın” bu sözlerle hem iddiaları yalanladı hem de toplum mesajı vermiş oldu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz