Exxen’deki Sihirli Annem’in Başrolü Açelya Topaloğlu, Dizisiyle İlgili Instagram’da Hiç Paylaşım Yapmamış

Aleyna

Haberler

27 Şubat 2021

Exxen’deki Sihirli Annem’in Başrolü Açelya Topaloğlu, Dizisiyle İlgili Instagram’da Hiç Paylaşım Yapmamış

Efsane dizi Sihirli Annem’in yeni versiyonu, dijital dizi ve film platformu Exxen’de yayınlanıyor. Yeniden çekilmesiyle gündem olan diziden ilginç bir iddia geldi. Ana karakter Betüş’e hayat veren Açelya Topaloğlu’nun, diziyi Instagram’da hiç paylaşmaması akıllara soru işareti getirdi.

Türkiye’nin sevilen dizilerinden biri Sihir Annem, dijital platform Exxen’de yeni versiyonuyla izleyicilerle buluştu. Hatırlarsanız, Acun’un “Kızım Melisa diziyi çok sevdiği için yeniden çekmeye karar verdim.” açıklaması sosyal medyada gündem olmuş, komik tepkilerle karşılaşmıştı.

blank

Şimdilerde Sihirli Annem başka bir neden sebebiyle gündeme geldi. Sadık karakterine hayat veren Emre Altuğ, diziden sık sık paylaşım yaparken başrol Açelya Topaloğlu’nun Instagram’da diziyle ilgili hiç paylaşım yapmaması kafaları karıştırdı. Aslında Instagram’ı aktif bir şekilde kullanan oyuncunun Sihirli Annem’i hiç paylaşmaması akıllarda soru işareti oluşturdu.

Başarılı Oyuncu Adeta Bir Instagrammer

19 Kasım 1986’da dünyaya gelen oyuncu, küçük yaşlardan beri dans eğitimi aldı. Üniveriste dönemi yaklaştıkça tiyatroya ağırlık veren sanatçı MSM-Konservatuvar Tiyatro Bölümü’nden mezun. Mezun olunca hızla kariyerine başlayan Açelya, başarılı performansı ve sempatisiyle kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaştı.

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan güzel oyuncu, Instagram’ı çok seviyor. Özellikle gezdiği yerleri ve yer aldığı projeleri paylaşan güzel yıldız, eğlenceli paylaşımlarla binlerce beğeniye ulaşıyor.

Sahne ve Setlerden Keyifli Paylaşımlar

Takipçileriyle projelerini paylaşmayı seven Açelya Topaloğlu, tiyatro oyunlarından, dizi ve filmlerinden sık sık fotoğraf paylaşıyor. Daha önce yer aldığı Kaçak Gelinler, İnadına Aşk gibi dizilerden paylaşım yapan Açelya Topaloğlu, henüz Sihirli Annem ile İlgili paylaşım yapmadı.

Sihirli Annem Setinden Bir Paylaşım Bile Yok

Instagram’ı bu kadar aktif kullanan ve Güldür Güldür gibi projelerini paylaşan Açelya Topaloğlu’nun neden Sihirli Annem setinden rol arkadaşlarıyla bir paylaşım yapmadığı açıkcası merak konusu.

Rol Arkadaşı Emre Altuğ’nun Instagram Hesabı Sihirli Annem Paylaşımlarıyla Dolu

Açelya Topaloğlu ile başrolü paylaşan Emre Altuğ, Instagram’da sık sık Sihirli Annem’i paylaşıyor. Setteki eğlenceli anları paylaşan yakışıklı oyuncu, rol arkadaşı Açelya’yla fotoğraflarını da paylaşmayı ihmal etmiyor.

Neden Sihirli Annem’den Paylaşım Yok?

blank

Açıkcası cevabını biz de bilmiyoruz. Sihirli Annem’in paylaşılmamasının nedeni diziyle mi ilgili yoksa içine sinen bir fotoğrafı henüz çekemedi mi? Bu soruların cevabını ilerleyen süreçte hep beraber göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz