Dedikodu Kazanı: Bülent Ersoy’un Kürkü, Seren Serengil’den İtiraf, Demet Akalın’lar Aile Boyu Tiktok’çu Oldu…

Aleyna

Dedikodu Kazanı

27 Şubat 2021

Dedikodu Kazanı: Bülent Ersoy’un Kürkü, Seren Serengil’den İtiraf, Demet Akalın’lar Aile Boyu Tiktok’çu Oldu…

Güzel bir Cumartesi akşamından herkese selamlar! Haftanın stresini attığımız bugünde magazin camiasının en son gelişmelerini derlediğimiz magazin turu başlıyor. Hazırsanız 27 Şubat Cumartesi gününde tur atmaya başlayalım!

1. Seren Serengil’den Bomba İtiraf!

Seren Serengil

Ünlü magazin yorumcusu Seren Serengil’den bomba itiraf geldi. Her hafta mutlaka birkaç kere magazin gündemine malzeme veren Seren Serengil, bu hareketleri bilinçli olarak yaptığını itiraf etti: “Her hafta kendime bir konu bulur, ortaya bir laf söylerim; bu diziyle ilgili olur, şahısla ilgili olur sonra sazanlar atlar beni konuşur. Kimi zekama hakaret eder kimi saplantılı der ne dedikleri önemli değil ama bu bana hep gündem olarak geri döner. Magazin programı yapan biri olarak hiçbir rakibimiz kalmaması tamamen strateji ve kendi gündemini kendin oluşturmandan geçtiğini bildiğimden; bana denilenleri ve sazanları beni gündemde tutmaya hizmet ettiklerinden ötürü seve seve sineye çekerim” Bu arada detaylar için:

2. Demet Akalın’ın Kızı Hira Tiktok’çu Oldu!

Demet Akalın, Okan Kurt ve Hira

Demet Akalın ve Okan Kurt’un kızı Hira, çağımızın yeni vebası Tiktok’a oldukça alışmış gibi duruyor. Hatta Demet Akalın, kızı Hira için geçtiğimiz günlerde ünlü Tiktok fenomenlerini eve çağırıp; kızıyla video çekmelerini istedi. Bugün ise Hira’nın yeni partneri babası Okan Kurt Oldu! Fakat baba kız arasında “Bıyık Krizi” yaşandı. Bu arada detaylar için:

3. Kerimcan Durmaz ve Aleyna Tilki Arasında Kapışma Başladı!

Kerimcan Durmaz ve Aleyna Tilki

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’nin ilk İngilizce şarkısı ve ünlü fenomen Kerimcan Durmaz’ın yeni şarkısı aynı gün yayınlandı! Hal böyle olunca ikili arasında rekabet başladı. Fakat sosyal medya kullanıcıları tarafından Kerimcan Durmaz’ın cesur klibi çok daha beğenilmiş gibi gözüküyor. Hatta Youtube Trendler listesi de bu iddiayı destekler nitelikte. Kerimcan Durmaz’ın şarkısı zirveye yerleşmişken; Aleyna Tilki’nin şarkısı ikinci sırada yer alıyor. Bu arada detaylar için:

4. Demet Özdemir’in Doğum Gününü Kutlayan Oğuzhan Koç Yakalandı!

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir

2021’in sürpriz çifti Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç oldu! Bugün ise Demet Özdemir’in doğum günüydü. Sevgilisine romantik bir doğum günü hazırlamak isteyen Oğuzhan Koç Demet Özdemir’in doğum gününü, eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin’le birebir aynı şekilde kutladığı ortaya çıktı! Her şey aynı, sadece kişiler farklı. Bu arada detaylar için:

5. Bülent Ersoy’un Kürk Sevdası!

Bülent Ersoy

“Diva” lakaplı Bülent Ersoy yine kürkleriyle gündem oldu! Usta sanatçının 4 ay önce sipariş ettiği “Rönar Arjante” cinsi gümüş tilki kürküyle objektiflere poz verdi. Bülent Ersoy’un bu kürkü için tam 55 tane tilkinin kürkü kullanıldı fiyatı ise 450 bin TL

6. Ezgi Mola “FanGirl” Modunu Açtı!

Ezgi Mola

Masumlar Apartmanı’nın yıldızı Ezgi Mola’nın Jason Statham hayranı olduğunu bilmeyen üç beş kişi kalmıştır heralde. Ünlü oyuncu’yu bool boool yorumlara boğan Ezgi Mola, Jason Statham’ın İstanbul’a geleceğini öğrendiğinde çok sevinmişti. Fakat güzel oyuncunun hevesi kursağında kaldı. FanGirl modunu açan Ezgi Mola, Instagram paylaşımlarıyla herkesi güldürdü. Bu arada detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz