Alişan ve Buse Varol’un Kızları Eliz’den Yeni Fotoğraflar Geldi: “Minnak Bir Eliz’cik”

Aleyna

Haberler

7 Şubat 2021

Alişan ve Buse Varol’un Kızları Eliz’den Yeni Fotoğraflar Geldi: “Minnak Bir Eliz’cik”

Ünlü türkücü ve sunucu olan Alişan’ın eşi Buse Varol, ikinci çocukları Eliz’i dün dünyaya getirdi! Instagram hesaplarında kızları Eliz’i kucaklarına almak için gün sayan çiftimiz, kızlarının doğumunu büyük bir coşkuyla kutlamaya devam ediyor.

Dün, Eliz’in doğumundan yarım saat sonra bütün sosyal medyada kızının fotoğrafını görmeye başlayan Alişan çok sinirlenmiş ve yakınlarına sitem etmişti. Bugün ise Buse Varol, minik kızı Eliz’in fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşmaya başladı bile. İkinci kez anne olan Buse Varol’un mutluluğu yüzünden okunuyor!

Buse Varol story

Alişan’dan Sitem!

Alişan ve Buse Varol’u sevip takip eden kişi sayısı oldukça fazla. Özellikle de Instagram’da bir hayli seviliyor güzel çiftimiz. Hal böyle olunca, Eliz’in doğumu için herkes Alişan ve Buse Varol’la birlikte gün sayar oldu. Hatta doğumdan 3 gün önce Alişan’ın sabah programında Buse Varol’a “Baby Shower” partisi düzenlenmişti. Karnı burnunda program sunan Buse Varol’un sunuculuğunu herkes çok beğendi!

Alişan story

Sonunda Eliz dünyaya geldi ve herkes derin bir nefes aldı, Alişan hariç! Yakınlarına kızı Eliz’in fotoğrafını gönderen Alişan, yarım saat içinde bütün Instagram’da bebeğinin fotoğrafını görünce sinirden deliye döndü.

Ancak Alişan’ın bu sitemi biraz yersiz oldu. Çünkü eşi Buse Varol, bugün Eliz’in fotoğraflarını paylaşmaya başladı!

Doğumdan Sonra Eliz’in İlk Fotoğrafları!

Buse Varol ve Alişan çifti, ikinci kez anne baba oldular. İlk çocukları Burak’la 3 kişilik çekirdek bir aile olan çiftimiz, Eliz’in gelişiyle ailelerini genişlettiler!

Buse Varol story

Instagram’ı aktif olarak kullanan Buse Varol, bütün hamilelik sürecinde takipçileriyle eğlenceli fotoğraf ve videolar paylaştı. Doğumdan sonra da kızı Eliz’i bizlere göstermeye başladı bile. Henüz minik Eliz’in tam olarak yüzünü göremesek de; ilerleyen zamanlarda boool bol göreceğiz!

Buse Varol story

Sağlıkla ve mutlulukla büyüsün Eliz bebek!

Benzer Haberler

Sera 7 Şubat 2021

Allah hayırlı eylesin aman artık sıktınız olmuşsada olmuş

Yorum Yaz