Ezgi Mola’dan Haklı İsyan: Uzun Süredir Sessizliğini Koruyan Masumlar Apartmanı’nın Yıldızı Sonunda Sessizliğini Bozdu!

Aleyna

Haberler

29 Ekim 2021

Ezgi Mola’dan Haklı İsyan: Uzun Süredir Sessizliğini Koruyan Masumlar Apartmanı’nın Yıldızı Sonunda Sessizliğini Bozdu!

Ezgi Mola, son yılların en popüler kadın oyuncularından biri. Ünlü oyuncu, Masumlar Apartmanı dizisinde sergilediği rol ile bütün ülkenin beğenisini kazandı. Sosyal medyada da epeyce aktif olan ünlü oyuncu, bir süredir sessizdi. Bu sessizliğini nihayet bozan güzel isim bakın nasıl sinirlendi ve isyanını dile getirdi!

Türkiye’nin Gündemine Oturdu!

Masumlar Apartmanı, şüphesiz son yılların en sarsıcı dizilerinden biri oldu. Hem işlediği konu nedeniyle hem de oyuncularının muhteşem performansıyla hepimizi etkilemeyi başaran bu güzel dizi, gerçek bir hayat hikayesine dayanıyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı, yayınlanan her bölümüyle yeni bir rekor kırıyor.

Ezgi Mola, Masumlar Apartmanı’nda Safiye karakterini canlandırıyor. Her zaman komedi türünde izlemeye alışık olduğumuz bu güzel oyuncu, drama türünde karşımıza çıkarak ilk başlarda bizi epey şaşırtsa da sonraları sergilediği performansla hepimize ”Helal olsun!” dedirtmeyi başarmıştı.

Rolünü canlandırmayan adeta yaşayan Ezgi Mola, bu dizideki performansıyla oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştu. Hakkında açılan onlarca hayran sayfasını görmezden gelmeyen güzel oyuncu, geçtiğimiz saatlerde bu durumla ilgili bir paylaşım yaparak rahatsız olduğu bir konuyu dil getirdi ve herkesi şaşırttı.

”Yapmayın!”

Hayranlarının kendi fotoğraflarına şop yapmasına isyan eden Ezgi Mola bu konu ile ilgili rahatsızlığını; ”Kız niye bana sürekli dudak dolgusu yapıyosun fotoşopunla ya, benim kendi dudaklarım çok güzel aa aa!” diyerek isyanını dile getirdi. Bu paylaşımıyla hem düşündüren hem de güldüren ünlü sanatçı, doğallıktan yana olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz