Masterchef’in Sempatik Jürisi Danilo Zanna Sonunda İsyan Etti: “Toplum Tarafından…”

Aleyna

Haberler

29 Ekim 2021

Masterchef’in Sempatik Jürisi Danilo Zanna Sonunda İsyan Etti: “Toplum Tarafından…”

Ekranların ilgiyle izlenen yarışması Masterchef’İn sempatik jürisi Danilo Zanna sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla herkesi şok etti: toplum tarafından dışlandığını öne süren ünlü şef bakın gerekçe olarak neyi gösterdi!

Danilo Zanna Türkiye’ye Geldi ve Dönemedi!

blank

1982 yılında İtalya’nın Toscana şehrinde dünyaya gelen Danilo Zanna, meslek konusunda ailesinin izinden ilerledi ve ünlü bir şef haline geldi. Ünlü İtalya şeflerle birlikte çalışarak İtalyan mutfağı konusunda profesyonelleşen Zanna, Türk Mutfağı konusunda da kendini aynı ölçüde geliştirmek istedi ve Türkiye’ye geldi.

blank

Türkiye’ye gelir gelmez bir süre Türk yemeklerini tadan ve bu konuda kendini ilerleten ünlü şef, sonrasında İtalyan ve Türk mutfağını harmanladığı bir restoran açtı. Ünlü şefin bu kararında, tanışır tanışmaz aşık olduğu eşi Tuğçe Demirbilek’in de büyük etkisi oldu. Demirbilek ile hayatını birleştirmek isteyen Danilo Zanna, Türkiye’de kalmaya karar verip restoranı hayata geçirdi.

Restoran’dan Sonra Televizyona da El Attı!

blank

Ünlü şefin başarısı dilden dile dolaşınca televizyon kanallarından de teklifler gelmeye başladı. İlk olarak Zahide ile Hayata Yetiş adlı programda yardımcı şef olarak boy gösteren Zanna, daha sonra Planet Mutfak adlı televizyon kanalında kendi hazırlamış olduğu İtalyan İşi adlı yemek programını sundu.

blank

Ünlü şef bu koşuşturma içerisinde kendini geliştirmeye devam etmekten de geri durmadı; Türkiye’de farklı ülkelerin restoran kültürüne yer veren Kadir Has Üniversitesi İstanbul Mutfağı Enstitüsü’nde İtalyan yemekleri üzerinde çalışmalar yaptı. 2012 yılında Tuğçe Demirbilek ile dünyaevine giren ünlü Danilo Zanna, 2019 yılında Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya ile birlikte ekranların sevilen yarışması Masterchef’in jüri kadrosunda yer almaya başladı.

Ayrılık Kararları Türkiye’yi Sarstı!

blank

Çat pat Türkçesi ve sempatik tavırlarıyla bir hayli beğenilen Danilo Zanna, son günlerde eşi Tuğçe Demirbilek ile aldığı ayrılık kararıyla gündeme geldi. Oğlundan uzak kalmamak için Etiler’de bir ev tutan ve yalnız yaşamaya başlayan Zanna, dün sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla isyan etti.

Danilo Zanna’nın İsyanı Herkesi Şaşırttı!

blank

Farklı bir kesim sayesinde iki büyük pizzayı tek bir tepsiye sığdırmayı başaran Zanna, o anı fotoğraflayarak “Dahiler genellikle toplum tarafından dışlanır” notuyla paylaştı. O paylaşımı gören Danilo Zanna hayranlarının yüzüne tatlı bir tebessüm yayıldı. Bakalım Danilo şef ilerleyen zamanlarda hangi dehalarını gözler önüne serecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz