İşte Demet Akalın Farkı! Bakın Ünlü Sanatçı Kendini Nasıl Popun Kraliçesi İlan Etti: Çok Şaşıracaksınız!

Aleyna

Haberler

30 Ekim 2021

İşte Demet Akalın Farkı! Bakın Ünlü Sanatçı Kendini Nasıl Popun Kraliçesi İlan Etti: Çok Şaşıracaksınız!

Demet Akalın, Türk pop müziğinin en çok sevilen sanatçılarından biri. Neredeyse 20 yıldır bu sektörün içerisinde olan ve sayısız parça ile gönüllere girmeyi başaran ünlü sanatçı, geçtiğimiz saatlerde oldukça olay olacak bir paylaşım yaptı. Kendini popun kraliçesi ilan eden Demet Akalın bakın geceye nasıl damga vurdu!

Oldukça Bereketli Bir Süreçten Geçiyor!

Demet Akalın, geçtiğimiz haftalarda ülkemizin en çok takip edilen gündüz kuşağı programlarından biri olan Gelinim Mutfakta’yı sunuyordu. Türk izleyicisi onu bu programda oldukça sevmişti fakat Demet Akalın’dan fazla vakit geçmeden üzücü haber gelmişti. Yoğun iş temposundan dolayı çok yorulduğunu dile getiren güzel sanatçı, Gelinim Mutfakta yarışmasının sunuculuğunu bıraktığını söylemişti ve yerine Gülben Ergen’in gelmesini istemişti.

Bu ayrılıktan sonra program izleyicileri her ne kadar üzülse de, güzel sanatçı boş durmadan sevenleriyle buluşmaya devam etmişti. Neredeyse her gece farklı şehirlerde sahne alan ve sevenlerine unutulmaz dakikalar yaşatan güzel sanatçı, şu sıralar başını kaşıyacak vakit bulamıyor.

Durum böyle olunca başarı üstüne başarı edinen güzel sanatçı, geçtiğimiz saatlerde herkesi düşündüren bir paylaşım yaptı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle sahneye çıkan Demet Akalın, bakın kendini nasıl diğer sanatçılardan farklı çıkardı.

İşte Demet Farkı!

Demet Akalın, geçtiğimiz gece 29 Ekim nedeniyle sahneye çıktı ve sevenleriyle buluştu. Tam 50 bin kişi, ünlü sanatçıyı izlemeye geldi ve bu durum magazin muhabirlerinin dikkatini çekti. Farkını ortaya koyan Demet Akalın, bir kez daha kendini popun kraliçesi ilan etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz