Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in İkinci Çocukları Kerem’i Görenler Şaşkınlığını Gizleyemiyor…

Aleyna

Haberler

14 Temmuz 2023

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in İkinci Çocukları Kerem’i Görenler Şaşkınlığını Gizleyemiyor…

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti sosyal medyanın en sevilen ve en çok takip edilen çiftleri arasında yer alıyor. Evlendikleri günden beri sansasyondan uzak bir aile hayatı yaşayan çiftimiz, 2019 yılında ilk çocukları Karan’ı kucaklarına almıştı. Karan dünyaya geldikten sonra Fahriye Evcen, televizyonlardan ve setlerden uzaklaşmıştı. Bir süre çocuğu ve ailesiyle ilgilenmeyi tercih eden güzel oyuncu, Karan biraz büyüdükten sonra TRT’nin Alparslan Büyük Selçuk’lu dizisinde rol almaya başlamıştı ancak Fahriye Evcen, ikinci çocuğuna hamile kalınca bu diziyi bırakmak zorunda kalmıştı. Bu yıl ise ikinci çocukları Kerem dünyaya geldi.

Kerem’in Yüzünü İlk Kez Gördük!

Çiftimiz Karan’ı da, Kerem’i de sosyal medyada paylaşma heveslisi değil. Karan’ı da doğduktan sonra 1 yıl sonra görebilmiştik, ancak paparazziler rahat durmuyor! Gözlerden uzak deniz tatili yapmak isteyen çiftimiz magazincilerin gazabına uğrayınca 6 aylık Kerem’in yüzünü de ilk kez görmüş olduk. Kerem’in, abisi Karan’a olan benzerliği sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı. Pek çok sosyal medya kulllanıcı Kerem’i Karan sandı!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Bodrum’da lüks teknede görüntülendi. Oğullarıyla tatilin tadını çıkaran çiftin 6 aylık oğulları Kerem bebek de ilk kez objektiflere yansıdı. İkinci defa baba olmanın mutluluğunu yaşayan Burak Özçivit, kahvaltı öncesi küçük oğlu Kerem ile oynadı. İlk kez görüntülenen 6 aylık Kerem’in, abisi Karan’a olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı. Bu durum sosyal medyaya sızdırılınca Instagram kullanıcılarını ikiye böldü! Bazı kullanıcılar Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in Kerem’in görüntülenmesini istemedikleri için bu durumun yanlış olduğunu söyledi. Çiftimizden henüz bir açıklama gelmiş değil, bakalım tepki gösterecekler mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz