Fahriye Evcen ve Demet Özdemir’den Body Kardeşliği! Biri Siyah Diğeri Beyaz

Aleyna

Haberler

15 Mart 2021

Fahriye Evcen ve Demet Özdemir’den Body Kardeşliği! Biri Siyah Diğeri Beyaz

“Start into the week” yani “Haftaya başla” mesajıyla haftaya hızlı bir giriş yaptığını gösteren ünlülerimizden birisi de Fahriye Evcen. Bu paylaşım akıllara genç oyuncunun yeni projesini getirirken bir yandan da giydiği body bir yerlerden tanıdık geldi. Bakalım nereden?

Body Tanıdık Geldi!

Güzel oyuncu Fahriye Evcen bugün Instagram hesabından oldukça dinamik ve enerjik bir paylaşım yaptı. Paylaşımını “Haftaya başla!” yorumu ile yayınlayan oyuncunun kıyafeti ve görünümü de takipçileri tarafından oldukça beğenildi. Ancak Evcen’in üzerindeki body her ne kadar yakası farklı olsa da bir süre önce Demet Özdemir tarafından giyilen bir body’ye çok benziyor.

demet özdemir

Demet Özdemir ise beli açık olan bu body için birçok takipçisi tarafından eleştirilmişti. Kimi takipçisi Özdemir’i beğenirken kimisi ise beğenmediğini ifade etmişti. Demet Özdemir’in takipçilerini ikiye bölen beli açık model body Fahriye Evcen’in takipçilerini ise henüz bölemedi.

Burak Bey Kıskanç mı?

Burak Özçivit Fahriye Evcen

Geçtiğimiz gün magazin muhabirlerinin sorularına yanıt veren Fahriye Evcen, “Burak Bey kıskanç mı? sorusunu oldukça net bir şekilde yanıtlamıştı. Ünlü oyuncu bu soruya “Yok. Yani hiç öyle bir ilişkimiz yok. Burak ne giydiğime karışmaz” şeklinde cevap vermişti.

Haftaya Başlama Heyecanı Yeni Projeden mi?

Söylemezsem Olmaz Arto Seren Serengil Bircan Bali

Henüz yeni projesi hakkında net bir açıklama yapmayan Fehriye Evcen’in bu günkü paylaşımındaki heyecanın nedeni hakkında da takipçiler merak içerisinde elbette. Belki de bu hafta başı heyecanı yeni projeden kaynaklıdır. Ancak bu konuda olumsuz bekleyiş içinde olanlar da var. Bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde Söylemezsem Olmaz programına konu olan Fahriye Evcen için sunucular “Dizi kadını değil!” yorumunda bulunmuşlardı. Program sunucuları Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali Fahriye Evcen’in yeni projesi olup olmadığı hakkında emin olmadıklarını söylemişlerdi.  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz