Buse Varol Instagram’dan Gelen Soruları Cevaplandırdı: “Umarım merakınızı giderebilmişimdir”

Aleyna

Haberler

15 Mart 2021

Buse Varol Instagram’dan Gelen Soruları Cevaplandırdı: “Umarım merakınızı giderebilmişimdir”

Güzel oyuncu Buse Varol, Instagram’ı aktif olarak kullanan ünlülerin başında yer alıyor. Ailesi, çocukları ve kendisiyle ilgili gönderiler paylaşmaktan geri durmayan güzel oyuncu bugün Instagram’ın meşhur soru cevap etkinliğiyle takipçilerinden gelen soruları cevaplandırdı.

Buse Varol

Tektaş Çiftimiz!

Bildiğiniz gibi güzel oyuncu Buse Varol 2018 yılında ünlü türkücü ve sunucu Alişan’la bir dizi setinde tanışarak kısa zaman içinde nikah masasına oturmuştu. Hızla başlayan bu aşkın meyvelerini kendileri gibi oldukça hızlı bir şekilde bizlerle buluştu!

Buse Varol ve Alişan

Önce Burak, ardından da Eliz’in Tektaş ailesine katılması; hem Buse Varol ve Alişan’ı hem de Instagram takipçilerini oldukça sevindirdi. Sosyal medyada kısa süre içinde birçok kişinin favori çifti haline gelen Buse Varol ve Alişan, samimiyetlerini ve şeffaflıklarını hiçbir zaman kaybetmediler.

Buse Varol ve Alişan

Buse Varol’un Soru Cevap Etkinliği!

Kendilerine gelen kötü yorumlara aldırış etmeden yollarına devam eden güzel çiftimiz; çocuklarıyla birlikte hem eğleniyor hem de eğlendiriyor. Özellikle de Buse Varol’un Instagram paylaşımlarını çok seviyoruz. Güzel oyuncu sık sık soru cevap etkinliği yaparak; takipçilerinin sorularını cevaplandırmaktan geri durmuyor.

Buse Varol

Buse Varol, Eliz doğduktan birkaç gün sonra Instagram üzerinden bir soru cevap etkinliği yapmış; özellikle de doğum, hamilelik sürecinde yaşadıklarını ve tecrübelerini takipçileriyle paylaşmıştı. Mesela güzel oyuncunun hamilelik boyunca 11 kilo aldığını bu soru cevap seansında öğrenmiştik! Bu arada detaylar için:

Dün akşam ise Buse Varol’dan yine bir soru cevap etkinliği geldi. İki çocuklu anne olmanın zorluklarından bahseden güzel oyuncu; evde yardımcıları olmasına rağmen bütün işin kadında olduğunu söylüyor:

Buse Varol story

“Evlenmeden önce de bu imkanlara sahip miydin?” sorusuna ise nezaketini bozmadan cevap vermesi, kalbimizi eritti: ”İmkan derken neyi kastettiniz bilmiyorum ama; hayatımın her döneminde istediğim her şeye sahip oldum (maddi ve manevi) o yüzden sanırım cevabım evet. Ama tabii ki evlendikten sonraki sahip olduğum en iyi şey aşk… Umarım merakınızı giderebilmişimdir”

Buse Varol story
Buse Varol story
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz