Demet Akalın Aleyna Tilki’ye Canlı Yayında Ağır Yüklendi: “Dünya Starı Olacaktı Çocuk Dizisinde Başrol Oldu!”

Aleyna

Haberler

15 Mart 2021

Demet Akalın Aleyna Tilki’ye Canlı Yayında Ağır Yüklendi: “Dünya Starı Olacaktı Çocuk Dizisinde Başrol Oldu!”

Star TV’de yakın arkadaşı Alişan’la sabah programı sunan güzel şarkıcı Demet Akalın, bugün canlı yayında dünya starı aday adayı Aleyna Tilki’yi ağır eleştirdi. Gerçi biraz haklılık payı da vardı!

Demet Akalın

Demet Akalın’ın Tatili Sosyal Medyaya Damga Vurdu!

Demet Akalın’ın Dubai tatili ve “gariban” edebiyatı hafta sonuna damgasını vurdu! “geçinemiyorum” açıklamasından sonra yeni projelerle karşımıza çıkan güzel şarkıcı geçtiğimiz hafta sonunu ailesi ve asistanıyla Dubai’de geçirdi. Instagram takipçileri sayesinde 170 bin TL’lik tatili bedavaya getiren Demet Akalın, kendisi için “Allah garibanın yüzüne gülüyor” açıklamasını yapınca ortalık karıştı.

Demet Akalın

Demet Akalın’ın bu “gariban” edebiyatı, birçok sosyal medya kullanıcısından linç yemesine neden oldu. Gerçi güzel şarkıcı sosyal medyadan linç yemeye oldukça alışık, Demet Akalın’ın her hareketi her adımı linç sebebi oluyor genellikle! Fakat sosyal medyadan gelen yorumlara kulağını kapatan güzel şarkıcı bugün canlı yayında ortalığı karıştıracak sözler söyledi.

Demet Akalın

Aleyna Tilki’ye Ağır Sözler!

Star TV’de Demet Akalın ve Alişan birkaç aydır sabah programı sunuyor. Ancak ikilinin sunduğu bu sabah programında reytingler oldukça istikrarsız ilerliyor. Ara ara final iddialarıyla gündeme gelen kankagiller; canlı yayında bazen “farklı” açıklamalarda da bulunabiliyor. Örneğin bugün Demet Akalın, Aleyna Tilki için oldukça ağır konuştu!

Demet Akalın ve Alişan’ın canlı yayın konuğu Işın Karaca’ydı. Demet Akalın’ın yakın arkadaşı olan Işın Karaca programa renk getirdi. Güçlü sesiyle kulaklarımızın pasını silen güzel şarkıcı; hem eğlendi hem de eğlendirdi. Sohbet esnasında ise konu Aleyna Tilki’ye geldi. Dünya starı olmak için adım atan ve İngilizce şarkı çıkartan Aleyna Tilki için, Demet Akalın ağır konuştu; “Dünya starı olacağım dedi, bak yazık çocuk dizisinde oynuyor. Yalan mı söylüyorum? Şarkısını dünya starı bir kadından almadı mı? Kadın bile paylaşmadı bunu! Olmuyor yani zorlamanın manası yok, belki olur ama bilmiyorum! Bu kadar sivri konuşmayacaksın ‘Ben 3 sene sonra dünya starıyım’ bak şimdi çocuk dizisinde başrolsün. Hira bile açıp seyretmiyor artık!”

Benzer Haberler

Cccc 16 Mart 2021

😅😅😅😅😅😅😅

Yorum Yaz