Familya 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

admin

FOX

28 Eylül 2016

Familya 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

TMC Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen Familya dizisinin başrollerinde Uğur Yücel ve Erkan Kolçak gibi usta isimler yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda aynı zamanda Cansu Torun, Şükran Ovalı, Sezer Avcı ve Barış Yıldız gibi yeni ve başarılı oyuncular da yer alıyor. Salı akşamları yayınlanan Familya dizisinin 3. bölüm fragmanında bu hafta yine heyecan dolu anların yaşanacağının sinyali verilmiş durumda.

Ateş’in ortaya çıkışı dizideki tüm karakterler için şok etkisi yaratırken ailesi ile tekrar bir araya gelmek isteyen Yaşar’ın planları aklındaki gibi ilerlemeyecektir. Çocuklarını yeniden tanıma ve kendisini affettirebilme gibi duyguların arasında sıkışıp kalan Yaşar Beyoğlu, ailesini yeniden kazanabilmek için yeni planlarını hayata sokmaya karar verir.

Familya’nın üyeleri kendi çizgilerini bozmadan hayatlarına devam ederken Casim’in rant mücadeleleri herkesin başına bela olmaya başlar. Ailesini mercek altında tutan Casim, hırsı ile dolduracağı bir açık peşinde ilerlemektedir. Çocukların yaşadığı kızgınlık ve öfkenin zaman içerisinde artması ise Yaşar Beyoğlu’nun umutlarının tükenmesine yol açar.

Dizinin 3. bölümünde Yaşar Beyoğlu’nun tüm olan bitenlere karşı vereceği mücadele ve öfke dolu çocukların karşısındaki duruşu heyecan dolu sahneler işlenecek. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz