Hayat Şarkısı 24. Bölümü ile Yayınlanmaya Hazırlanıyor

admin

Kanal D

28 Eylül 2016

Hayat Şarkısı 24. Bölümü ile Yayınlanmaya Hazırlanıyor

Hayat Şarkısı yeni sezonunda Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. 24. bölümüne ait tanıtım fragmanı yayınlanan dizinin yeni bölümünde Hülya’nın tekrar kendisini bir dönüm noktasında bulması büyük olayların başlamasına sebep olacak. Hülya’nın Cevher ailesinin içine girmiş olması düzenlediği oyunların da ortaya çıkmasına sebep olacaktır.

Kerim ile birlikte herkesi kaybetme endişesi ile karşı karşıya kalan Hülya’nın tek kurtuluş yolu artık Kerim’i geri kazanmaktır. Kerim’i tekrar hayatına kazanmak için elinden geleni yapan ve her şeyi göze alan Hülya en sonunda Kerim’e ulaşmayı başarır. Fakat Kerim’in Hülya’yı affetmeye pek niyeti yoktur ve Hülya’ya karşı hala büyük bir öfke beslemektedir.

Diğer yandan Hayat Şarkısı dizisinin yeni bölümünde Filiz’in de Mehmet’i alma çabaları sürecektir. Velayet davasını açabilmesi için artık Filiz’in oğlunun kendisine ait olduğunu kanıtlaması gerekmektedir. Cevher ailesi daha önce hiç olmadığı kadar hırpalanmıştır.

Kerim’in gidişi Süheyla’nın da Hülya’ya karşı nefret dolu olmasına yol açar. Cevher ailesi artık ateşle imtihan edilmektedir. Ailenin tüm sabır sınırları zorlanırken çözümler tamamen Hülya’nın eline kalmıştır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz