Familya 3. Bölümde Toprak ve Ezgi Kavga Ediyor

admin

FOX

30 Eylül 2016

Familya 3. Bölümde Toprak ve Ezgi Kavga Ediyor

Fox TV ekranlarının yeni dizisi Familya dizisinde Toprak artık Ezgi’nin kendisini affedebilmesi için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. TMC Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen Familya dizisinin başrollerinde usta oyunculardan Uğur Yücel ve Erkan Kolçak gibi isimler yer alıyor. Cansu Tosun, Şükran Ovalı, Sezer Avcı ve Murat Ceylan gibi isimlerin de yer aldığı dizinin yeni bölümü Salı akşamı Fox TV ekranlarında olacak.

Familyanın son halkası olarak gösterilen Ateş’in ortaya çıkışı herkes üzerinde büyük bir şok etkisi yaratacak. Ailesi ile tekrar birleşmek isteyen Yaşar’ın planları ise hayal ettiği gibi gitmeyecektir. Çocuklarını tanımak ve kendisini onlara affettirmek isteyen Yaşar Beyoğlu, ailesini geriye kazanabilmek için yeni planlar üretmeye başlar.

Familya’nın üyeleri kendi çizgilerini bozmadan ilerlerken rant mücadeleleri de büyümeye devam etmektedir. Ailesi tarafından mercek altında tutulan Casim, hırsları ile dolduracak bir açık peşindedir. Çocuklarına karşı hissettiği öfke ve kızgınlık daralmakta olan zamanla birlikte azalmaktadır.

Suların durulduğunu zanneden Yaşar Beyoğlu’nu ise hiç beklemediği bir sürpriz karşılayacaktır. Sürprizler karşısında hazırlıksız olan Yaşar Beyoğlu’nun artık sığınacak bir limanı kalmamıştır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz