Paramparça 74. Bölümünde Ozan Gerçekleri Öğreniyor

admin

Star TV

1 Ekim 2016

Paramparça 74. Bölümünde Ozan Gerçekleri Öğreniyor

Dünyanın en büyük yapım şirketleri arasında yer alan Endemol Shine Türkiye tarafından yapımcılığı üstlenen Paramparça dizisinin başrollerinde Erkan Petekkaya, Mine Tugay, Nursel Köse ve Leyla Tanlar gibi isimler yer alıyor. 3 Ekim Pazartesi akşamı Star TV’de yayınlanacak olan dizinin 74. yeni bölümünde Cihaz ve Ozan Harun’un çevirdiği oyunları ortaya çıkartıyor.

Altan Dönmez tarafından yönetmenliği üstlenen dizinin senaryosu Ayfer Tunç tarafından yazılıyor. Paramparça dizisinin yeni bölümünde Burhan’ın Cihan ile karşılaşması ve hesaplaşmak için yanına gitmesi de büyük ses getirecek.

Asuman’ın yalıya geçmesinden rahatsız olmaya başlayan Dilara ise avukatından aldığı haberden sonra ufak çaplı bir şok yaşamaktadır. İstanbul’dan ve yalıdan ayrılmak istemeyen Asuman, Hazal’ı avucunun içine aldıktan sonra kendisini Ozan’ın yanında bulacaktır.

Cansu’nun rahatsızlığı Deniz ile Cihan’ın tekrar bir araya gelmesine yol açar. Duyduklarına inanmak istemeyen Cihan, Dilara’ya durumu anlatmaya kalkar. Artık ikilinin ortak ve tek amacı Cansu’nun yanında kalmak ve ona destek olmaktır. Fakat Harun için bu görüşmeler ve planlar iyi niyetli olarak karşılanmayacaktır.

Burhan’ın öğrendiği acı gerçekleri Deniz’e açıklayan Cihan’ı ise beklemediği bir tepki karşılayacaktır. Burhan artık imzalattığı senet ile Özkan’dan Cihan’a karşı ajanlık yapmasını isteyebilecektir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz