Kara Sevda 38. Bölümde Nihan Çılgına Dönüyor

admin

Star TV

30 Eylül 2016

Kara Sevda 38. Bölümde Nihan Çılgına Dönüyor

Star TV ekranlarında uzun süredir büyük bir beğeni ile izlenmeye devam eden Kara Sevda dizisi yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptı. Ünlü oyuncu kadrosu ve ilginç senaryosu ile izleyenleri kendisine bağlamayı başaran Kara Sevda’nın yeni bölüm fragmanında tuhaf detaylar da yer alıyor.

Hilal Saral tarafından yönetilen dizinin başrollerinde Burak Özçivit, Neslihan Ataül, Kaan Urgancıoğlu, Zerrin Tekindor ve Kürşat Alnıaçık yer alıyor. 5 Ekim Çarşamba akşamı saat 20:00’da 38. bölümü ile yayınlanacak olan dizide Kemal’in cezaevinden çıkışı ile birlikte Deniz’e kavuşabilmek için Emir’e karşı verdiği büyük mücadeleyi izleyeceğiz.

Kemal ile Asu arasındaki romantik bir dansa tanıklık eden Nihan ise dizinin yeni bölümünde adeta çılgına dönecek. Kemal’in Nihan’dan uzak kalamadığını itiraf etmesi ve buna cesaret etmesi ise Nihan’ın biraz olsun sakinleşmesine sebep olacak.

Ay Yapım imzalı dizinin yeni bölümünde yeni ihanetler, aşklar ve nefretler yer alacak. Yaşadığı tüm acılara rağmen her şeyden uzaklaşabilmek için yola çıkan Nihan’ın Kemal ile verdiği mücadele dizinin yeni bölümünün konusu olacak. Emir tarafından kaçırılan kızını bulmak için her yola başvuran Nihan’ın artık Kemal’den başka seçeneği kalmamıştır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz