Farah Zeynep Abdullah da “Clubhouse” Akımına Kapıldı: “Transfer gündemini değerlendiriyorduk”

Aleyna

Haberler

1 Şubat 2021

Farah Zeynep Abdullah da “Clubhouse” Akımına Kapıldı: “Transfer gündemini değerlendiriyorduk”

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah da son günlerin yeni trendi “Clubhouse” uygulamasının tiryakilerinden biri oldu. Böylece futbola olan büyük ilgisi de açığa çıktı.

Clubhouse

Son günlerin yeni trendlerinden biri de “Clubhouse” uygulaması. Uygulama sesli sohbet üzerinden gidiyor ve sadece davetiyeyle katılabiliyorsunuz. Şu anda da sadece iOS kullanıcılarına açık! Ancak davetiyeyle katılma imkanı olan bir sosyal medya uygulaması fikrinin insanları cezbedeceği belliydi, öyle de oldu. Şu an özellikle ünlüler uygulamada cirit atıyor, diğerleri dışarıdan bakıyor!

Farah Zeynep Abdullah

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah da uygulamayı en sık kullanan isimlerden biri. Ünlü oyuncu, özel hayatına dair paylaşımlarıyla hayranlarını kimi zaman korkutuyor kimi zaman da eğlendiriyor. Mesela, birkaç gün önce yaşadığı sağlık problemlerini anlatarak herkesi endişelendirdi.

Doktorlar MS’den Şüphelenmiş!

Farah Zeynep Abdullah

Farah Zeynep Abdullah, boyun fıtığı ve tiroit sıkıntılarını tedavi eden doktorların MS’den de şüphelendiğini söyledi. Bu yüzden iki kez omurilik sıvısı alındığını da ekledi. Ünlü oyuncu, o anları yaşarken bir kanser hastasını canlandırdığı “Şampiyon” filminin aklına geldiğini ve “Ben bunları yaşadım” diye düşündüğünü de söyledi. Neyse ki test sonucu temiz çıktı! Ünlü oyuncu da daha neşeli paylaşımlara yer vermeye başladı.

Türk Futbolunun Nabzını Tutuyor

Meğer Farah Zeynep Abdullah, büyük bir futbol fanatiğiymiş! Ünlü oyuncu dün gece arkadaşları tarafından “BJK*TS Maç Önü (Tribündergi)” grubunda yakalandı!

Farah Zeynep Abdulah story

Ünlü oyuncunun arkadaşı, “Clubhouse’da Türk futbolunun nabzını da tutmazsın ya” diyerek Farah Zeynep Abdullah’a laf attı. Ünlü oyuncu da kendisini “Transfer gündemini değerlendiriyoruz” diyerek savundu.

Fanatik Bir Beşiktaşlı!

Farah Zeynep Abdullah

Farah Zeynep Abdullah, koyu bir Beşiktaş taraftarı. Aileden gelen bir futbol sevgisi olan ünlü oyuncu özellikle babasıyla birlikte sık sık Beşiktaş’la ilgili fotoğraflar paylaşıyor.

Farah Zeynep Abdullah ve babası

Ünlü oyuncu Beşiktaş sevgisini “Takım olarak da semt olarak da Beşiktaşlıyım” diye anlatıyor. Üstelik “Clubhouse” uygulamasında da bu sevgisini paylaşacak çok sayıda insanla karşılaşmış gibi görünüyor. Ne mutlu ona!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz